reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Histeroskopia

Agataxv

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Luty 2022
Postów
35
Cześć dziewczyny,
Jestem rok po poronieniu (ciąża biochemiczna). Od tego czasu nic więcej się nie wydarzyło. Na wizycie u ginekologa miałam robione usg dopochwowe, zauważył kilka drobnych zmian- podejrzewa polipy i określił że endometrium jest niejednorodne. Miesiączki mam bardzo bolesne, pierwszy dzień żyje od tabletki do tabletki... dostałam skierowanie na histeroskopię do szpitala.
Chciałabym zapytać was czy jeśli podczas badania wyszłoby że mam endometriozę to usuną od razu jej „nadmiary” i nieprawidłowości czy zajmą się tylko polipami, a resztę robi się podczas innego zabiegu np laparoskopii?
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Jestem rok po poronieniu (ciąża biochemiczna). Od tego czasu nic więcej się nie wydarzyło. Na wizycie u ginekologa miałam robione usg dopochwowe, zauważył kilka drobnych zmian- podejrzewa polipy i określił że endometrium jest niejednorodne. Miesiączki mam bardzo bolesne, pierwszy dzień żyje od tabletki do tabletki... dostałam skierowanie na histeroskopię do szpitala.
Chciałabym zapytać was czy jeśli podczas badania wyszłoby że mam endometriozę to usuną od razu jej „nadmiary” i nieprawidłowości czy zajmą się tylko polipami, a resztę robi się podczas innego zabiegu np laparoskopii?
Dodam też że po ciąży biochemicznej się podłamałam trochę, odpuściłam starania na ponad pół roku i pare miesięcy temu zaczęliśmy „od nowa”
 
Cześć dziewczyny,
Jestem rok po poronieniu (ciąża biochemiczna). Od tego czasu nic więcej się nie wydarzyło. Na wizycie u ginekologa miałam robione usg dopochwowe, zauważył kilka drobnych zmian- podejrzewa polipy i określił że endometrium jest niejednorodne. Miesiączki mam bardzo bolesne, pierwszy dzień żyje od tabletki do tabletki... dostałam skierowanie na histeroskopię do szpitala.
Chciałabym zapytać was czy jeśli podczas badania wyszłoby że mam endometriozę to usuną od razu jej „nadmiary” i nieprawidłowości czy zajmą się tylko polipami, a resztę robi się podczas innego zabiegu np laparoskopii?
Ja miałam laparo-histeroskopie. Usunęli endometrioze o której nie miałam pojęcia plus zrosty. Nie mam pojęcia jak jest przy samej histeroskopii
 
Ja miałam laparo-histeroskopie. Usunęli endometrioze o której nie miałam pojęcia plus zrosty. Nie mam pojęcia jak jest przy samej histeroskopii
Ja miałam dokładnie to samo. Nie wiem nawet czy podczas histero jest taka możliwość 🤷‍♀️W
 
Cześć dziewczyny ! Możecie zerknąć na moje wyniki ?
Będę wdzięczna !!
 

Załączniki

  • 19A08D04-2884-4C32-A861-B844B879C395.jpeg
    19A08D04-2884-4C32-A861-B844B879C395.jpeg
    2,1 MB · Wyświetleń: 38
Do góry