reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Historie Naszych Małych Cudów

Przyszła_mamusia przeczytałam Twojego bloga. Przykro mi. Za dużo tych histori tutaj.... dlaczego tak się dzieje?
zdrówka i humorku
ps. winko kupione

Dziekuję za pocieszenie..
Dianka, sama często zadaje sobie pytanie dlaczego jest tak, że te które chcą dzidziusia, dopieszczają swoją ciążę w każdym szczególe - tracą dziecko, a te które go nie chcą i nie dbają o nie - rodzą normalne, zdrowe dziecko. To jest dla mnie nie do zrozumienia..Głupia sie czuję w tym temacie..
Tobie też życzę zdrówka i dobrego humorku, mimo ciężkiej rozmowy z mężem - jak już ją przetrwacie to będzie łatwiej!
 
reklama
Witam wszystkich... przez dwa miesiące prawie codziennie zaglądałam tu na kalendarz ciąży....ale już nie mogę - wczoraj poroniłam. Byłam w 11 tygodniu ciąży... To było moje drugie dziecko. Mam 5-letnią córeczkę, zdrową i cudowną.... ale tak mi brakuje mojego drugiego maleństwa!!!!!!!!!! To była dla nas niespodzianka. Nie planowaliśmy tej ciąży. Miałam wrażenie że to cud, że to ręka boska!! Inaczej nigdy bym się nie zdecydowała. Tak się cieszyliśmy!!!! A teraz ten sam Bóg zabrał mi moje maleństwo. Jest mi bardzo ciężko. Nie mogę tu nikogo pocieszyć bo sama nie wiem dlaczego tak się dzieje. Cały czas mam wrażenie że ono jest jeszcze we mnie, że to był tylko sen. Zły sen....Wiem przecież mam córkę i mam cel w życiu. Ja to wiem, ale serce tego nie rozumie.... po co to wszystko było???????????????? po co????
 
olusiaz bardzo mi przykro,nie wiemy dlaczego tak się stało
to jest bardzo trudne,sama wiem bo też to przeszłam
zapraszam na wątek ciąża po poronieniu
tam są dziewczyny,które mi pomogły,pomogąi Tobie
 
Niech wam jajeczko dobrze smakuje
bogaty zajączek uśmiechem czaruje
Mały króliczek spełni marzenia
wiary, radości, miłości, spełnienia!


 
Drugie maleństwo.... starania czas zacząć. A Was prosze o modlitwe :)
Ja ze swej strony zapewniam modlitwe wszystkim Wam pragnącym mieć zdrowe dzieciaczki :)
Pozdrawiam

Na pocieszenie cd.
Jednego aniołka mamy, który z pewnością się nami teraz opiekuje.
Jedną córcię, zdrową i wesołą już mamy, która jest naszym wielkim, upragnionym szczęściem.
.... a teraz jest pod mym sercem kolejny skarb..............
Proszę, aby maleństwo rosło zdrowe.
 
No i już 29 tc u mnie :)
Modlę się o zdrowie dla maleństwa, cieszę się niezmiernie a jednocześnie boje i martwię....
 
szkoda ze nie zagladasz do nas czesciej, bo bardzo pokrzepiajace i dajace nadzieje sa dla nas takie osoby jak ty.... z dzidziami w brzuszkach, zalaczajac co jakis czas zdjecia maluszkow i swoich brzuszkow :)
 
Bardzo się cieszę, że dużo z Was "chwali" się tutaj swoimi szczęśliwymi ciążami, to jest bardzo pocieszające.
Wątek musi być podtrzymywany :)
Pozdrawiam
 
reklama
Wydaje mi sie ze ten watek dubluje "Wiesci od Ciezarowek" bo w sumie tam pisza kobietki, ktore po stratach oczekuja narodzin swojego cudu... Ale moze sie myle.;-)
 
Do góry