reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Dzień dobry

U nas dzisiaj piękna pogoda:-) Słoneczko, mrozik i snieg:-) Oby jeszcze trochę poleżał:-) Tylko na ulicach faalnie, ponieważ nic nie odśnieżone, nie posypane.. jedzie się jak po lodowisku...
 
witam

nie doczytam was bo troche napisałyscie :tak:

a mnie rano obudził kot bo przyniósł mi wróbla i wlazłam na krew bo mu cos zrobiła musiałam tego wróbla wynieśc a że jeszcze żył nie chciałam go do kosza wrzucić wrzuciłam go na krzaki koło sąsiada ni i kotka moja poszła po niego i znowu chciała weź ale zabarakowałam drzwi to ta durna bawiła się nim no i w końcu zdechł ten wróbelek
w końcu póściła go to go wrzuciłam do kosza na dworzu
u nas śniegu jest troche wiecej niż wczoraj

wczoraj Arek mnie pocieszył bo powiedział żebym była przyszykowana na to że seba bedzie chory bo tego nie uniknie
Seba spakowany ja jeszcze nie ,Arek wczoraj sie spakował
a ja jak zwykle w lesie dzis musimy jeszcze jechac na zakupy takie słodycze dla dzieci i koncowe , koszule tesciowi chcemy kupić jeszcze bo jedną kupiliśmy i tesc wziął do pracy i troche ją zniszczył.
bo ta koszula taka ocieplana
później jeszcze musimy skoczyć do koleżanki bo musimy uzgodnić bo ona bedzie przychodzic do kota
jeszcze musze posprzatac chałupke bo syfu nie zostawię
mamy wyjechac około 3 nad ranem , nie wiem w co ubrać Sebę chyba mu założę rajstopy i spodnie jak bedzie już cieplutko to mu zdejme spodnie
icon_rolleyes.gif


a teraz Seba mi dwie szuflady zabawek wysypał i się zajął :-)
ostatnio wrócił arek z dwoma wiadomościami zła i dobrą
no kazałam żeby mówił o złej najpierw - wiec powiedział że musimy przełożyć ciążę na jakiś czas (nieokreślony)
a dobra że załatwił mi prace legalna 2 dni po parę godzin sprzątanie Hala i zaplecza. można z gościem dojść do porozumienia i mogę pracować po południami , w ogóle spoko ludzie niby ten szef bo Arek dobrze go zna.
a ja mam klina , bo chciałam dzidzię a tu taka niespodzianka , i okazja wiec nie ma co się zastanawiać. i zacznę od stycznia.
jak wrócimy z Pl jedziemy tam i podpisujemy umowę tz 4 stycznia :-)
w sumie cieszę sie ze ta praca sie trafiła :tak:

pozdrawiam was i jak bym juz nie zajrzała to życzę wam wszystkim zdrowych i wesołych świąt :-):-):-):-)
 
Witam Was piątkowo,
dziewczyny ratujcie:szok:, otrzymałam dziś w pracy prezenty:szok::szok::szok: od rodzinki u której sprzątam, a ja zupełnie nie przygotowana:wściekła/y::-:)-:)-( nic nie miałam:no:. Nie spodziewałam się:no:, tak mi było głupio, wzruszyłam się, aż łzy mi popłynęły :zawstydzona/y:, nie wiedziałam co powiedzieć:no: To miłe, że ktoś o mnie, mojej rodzinie pamiętał, ale ja ... :-(
Myślę, że przywiozę tej rodzince (chłopiec1l.,dziewczynka 3l. i rodzice po 30stce) coś z PL, ale co:confused::szok: Błagam dajcie jakieś rady:tak::tak::tak: Chciałabym, aby było to coś oryginalnego, polskiego:-), ale co :confused:
Ja dla całej mojej rodzinki otrzymałam woordenboek:tak: Piękna książka, bardzo trafiony prezent:tak::tak::tak:, piękne ilustracje i Nikodem nie odpuścił już całą przeglądnął, kartka po kartce :-D:-), a dla siebie otrzymałam kosmetyki w pięknym pudełku :tak::tak::tak::tak:
Macie jakieś pomysły na oryginalny prezent :confused::confused::confused::-:)-:)-(

Kochane...
Wesołych Świąt, bez zmartwień,
Z barszczem z uszkami i z karpiem.
Czeka prócz nas też przy stole,
puste miejsce na Niedolę,
Bo, gdy owa tutaj wpadnie,
siądzie z nami i coś dziabnie.
Może rybkę może ciasta
raz, dwa, trzy i szczęście wzrasta!

Gdy najemy się do syta,
czas na pieśń ku chwale Boga,
bo gdy taką on usłyszy,
szczęścia nam do życia doda.
Pod choinką siedzą dzieci,
patrzą gdzie są ich prezenty,
Nagle puka ktoś do szyby,
to jest ten czerwony święty!

A gdy siedem minie dni,
Będzie świętowania czas,
Bo już roczek nam się skończy,
I kolejny wita nas!

swieta.gif





Niech w Nowym nachodzącym Roku Świat będzie dla Was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w Waszym domu niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia.
szampan_i_kieliszki.gif

By Wam wszystko pasowało,
By kłopotów było mało,
Byście zawsze byli zdrowi,
By problemy były z głowy,
By się wiodło znakomicie,
By szczęśliwe było życie!

Dużo śniegu, smacznej rybki,
lekkiej i niegroźnej chrypki,
Uśmiechu od ucha do ucha
I
pogody ducha na cały nadchodzący 2009 Rok życzy Aneta z mężem i synami :tak:


Dziewczyny ja już się z Wami żegnam, nie wiem jeszcze o której wyjedziemy, bo pewnie dziś największe korki :eek:. Składam już teraz podwójne życzenia dla WAS i WASZEJ rodzinki ponieważ nie wiem czy jeszcze w tym roku do WAS zaglądnę:confused::-)
 
czesc dziewczyny
nas tez zasypalo normalnie szok, jestem juz tu 4-ta zime i jeszcze nigdy nie bylo sniegu a tu teraz tyle :szok::szok::szok::szok: bedziemy mieli biale swieta, jezeli sie utrzyma
nie wiem czy wam mowilam ze moja mama tez przyjezdza wprawdzie po swietach 27 ale i tak bardzo sie ciesze:-):-):-)
Sencilla, Aneta (ktoras z was pytala) za dom chcemy 210 000 mam nadzieje ze dlugo nie potrwa sprzedaz wbrew pozora duzo ludzi chce tu mieszkac tylko ze cena musi byc odpowiednia
Aniu, Karola szczesliwej podrozy, ten snieg to wam troche nie na reke
Agasta super masz, rodzinna wigilia
Olgunia tobie rowniez zycze szczesliwej podrozy no i gratulacje za znalezienie pracy
Robale co ty tak skromnie piszesz, wena tworcza cie opuscila:sorry:
Anetko szerokiej i bezpiecznej drogi, a z tym prezentem to rzeczywiscie problem:sorry:
czekam na mlodego i tez idziemy na spacer i jakies prezenty pokupowac:-)
 
reklama
Witam
Ja w przerwie miedzy pracami.
Wyjeżdżającym rodzinom życzę szczęśliwej ,szerokiej drogi bez korków :tak:
Aneta miło jak dostajesz prezęcik:tak: też zawsze dostaję na świeta:tak: Ja daję kartkę świateczną z życzeniami i za każdym razem jak przyjeżdżam z pl to jakieś łakocie przywożę:tak:
Agasta fajnie że rodzice dotarli ,naciesz się rodzina:tak:

My jutro wyjeżdżamy a Karolcia jak zwykle w lesie:sorry:A potem na wariata wszystko:crazy:
Z tego całego zagonienia nie pochwaliłam się że MICHAŁEK SAM CHODZI:tak::tak::tak:
Lece dalej ...
 
Do góry