reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

lekarz mi powiedzial zeby nie dawac... bo org bedzie sie wolniej bronil, ale w nosie. 2 dni dostal a dzis bez goraczki :))))
 
reklama
Hej...

Carinio mam nadzieje ze już macie z górki...:cool2: i będzie coraz lepiej!
My dzisiaj z Ernim zaliczyliśmy narkoze dentystyczną - wszystko poszło jak z płatka, i już jesteśmy w domu....:tak:
Mam też nowego coach'a od języka /za darmo/ własnie skończyliśmy pierwszą lekcje konwersacji...:-D no teraz wiem że sie ucze! Niezły z niego dziadek - tak ma ze 65lat- super poczucie humoru i...zwie sie PIET! :-):-):-):-)
Uciekam zaraz po Karinke do szkoły,,, miłego popołudnia laski!

Anetko a jak tam twoja szkoła?:confused: bo ty Karola zaczynasz dopiero w czerwcu tak?:sorry2:
 
mam małe pytanko... Czy wiecie może w jakich sklepach można dostać taki ochraniacz pod pas do auta na brzuch dla ciężarnej? Jedziemy autem w czerwcu z mężem na wakacje i bardzo by mi się coś takiego przydało, a w dzieciowych sklepach nie mają.
 
mam małe pytanko... Czy wiecie może w jakich sklepach można dostać taki ochraniacz pod pas do auta na brzuch dla ciężarnej? Jedziemy autem w czerwcu z mężem na wakacje i bardzo by mi się coś takiego przydało, a w dzieciowych sklepach nie mają.


PRENETAL ja widziałam i w HEMA chyba....
 
witam
śmiem donieść ze wczoraj stałam się właścicielką 100m domu z ogrodem i............30letniego kredytu:sorry2: wczoraj pierwsze zakupy czeka nas mały remont chociaż dom w bdb stanie Dziś wracam do Pl do dzieci a przeprowadzka koniec miesiąca No i klamka zapadła:szok:

dziewczyny prawdą jest ze ponad 3latek może isc do szkoły do pierwszej grupy tylko na krócej? Mąz rozmawiał ze Holenderką i tak mu powiedziała Wtedy moje dzieci poszły by od wrzesnie razem do szkoły tylko Alicja krócej a od stycznia(wtedy ma 4 urodziny) juz normalnie?????????????????????
 
jak przyjadę będę wymieniała Alicji fotelik na większy Jakby jakas mama chciała fotelik 9-18 Maxi cosi priori XP różowy w bdb stane z pokrowcem frotte na lato proszę dać znać Cena do obgadania
 
bry...

aOLA no to GRATULUJE domku....:tak::-)
Co do szkoły to; po ukończeniu 4 roku dziecko idzie do grupy 1/2 i nie jest to we wrześniu ale w miesiącu jaki dziecie obchodzi urodzinki.:tak:
Mój Erni zaczął 16maja bo sie w maju urodził...hmmm nie słyszałam żeby 3 latka tam wpakowali...:confused: - dzieci do ukończenia 4 r.ż. są w KINDERKOBER albo innej instytucji jaki rodzic sobie wybrał...;-) Trzeba dziecko też troche wcześniej zapisać do tej szkoły czy to już macie też za sobą?:sorry2:
Z dumą oświadczam że mój synek wczoraj skończył 8mies..:szok::-D:cool2:
My dziś wybieramy sie do Tilburga...
Miłego dnia 4all!!!!!
 
Ola gdzie ty mieszkasz ?? bo chyba daleko odemnie a konkretnie mi chodzi o ten fotelik ....tylko ja musze miec teraz mocno lezacy jeszcze bo jak jade do Pl to młoda jeszcze dosc duzo spi a w tych noweczesnych fotelikach jest pozycja " lezaca ' prawie siedzaca bo jak ogladalam w sklepie to bylo nieciekawie.
wyslij mi cene i reszte info na priva !!
Pozdrawiamy mamusie w sloneczny dzien !!
 
OLA gratuluje zakupy rowniez !!!!!!!!!!!
a co do szkoly to zgadzam sie z poprzedniczka !!

A NASZA CORCIA MA W NIEDZIELE ROCZEK !!!!!!!!!!! ZAPRASZAMY FORUMOWE CIOCIE NA TORCIKA !!!!!!!!!!!!!!! KTO CHETNY PROSZE O WIADOMOSC !! CHETNIE SIE SPOTKAMY I POZNAMY NARESZCIE !!!!!!!
 
reklama
Hmmm...torcik mniam,mniam:-D:-D:-D:-D chętnie bym spałaszowała ... ale niestety pozostanie mi tylko wirtualna degustacja!:tak:

Za to mogę was poczęstować torcikiem mojego Erniego i...kawe dorzucam!:-)
 

Załączniki

  • ty.jpg
    ty.jpg
    9,7 KB · Wyświetleń: 55
  • DSCF4546.jpg
    DSCF4546.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 38
Do góry