reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

dzieczynki! wszystkiego naj!!

powiedzcie mi, gdzie moge kupić zwykłą kaszkę mannę? Taką, żeby mleko mod. zagęścić? i jak to się tutaj zwie??
 
reklama
Kasza manna to griesmeel, ja widzialam np. w Dekamarkt. W Albercie tez powinni miec bo tam maja naprawde duzo rzeczy ale glowy nie dam...

Edit: Ale ta kasza raczej mleka modyfikowanego nie zagescisz, ja chyba trzeba ugotowac. Jak chcesz dziecku zagescic mleko to na kazdym stoisku z artukulami dla dzieci znajdziesz melkpap, ktora sie dodaje do gotowego mleka i nie trzeba gotowac.
 
Ostatnia edycja:
kochana, mieszanek z ah i melkpap to ja mam 3 szafki. chodzi mi o zwykla kaszke manna ;] nie trzeba gotowac tylko dodac do cieplego mleka :)
 
Pierwszy raz slysze, ze kaszy manny nie trzeba gotowac :)

Ale moze cos sie zmienilo od czasu jak urodzilam pierwsze dziecko :)

W kazdym razie kasza manna nazywa sie griesmeel.
 
Witajcie Mamuski:-)
Wszystkiego najlepszego z okazji naszego swieta !!!!!
aOla gratki z nowego domu :tak:duzo roboty cie teraz czeka przeprowadzka, urzadzanie domu , nauka jezyka ........ trzymam kciuki :-)
Mumia witaj na forum, ja kiedys mieszkalam w twoich okolicach - na Texel :-)
Aniu jak tam po CB ???? ja przychodze zawsze bardzo sfrustrowana :nerd: i wkurzona ze tylko tam czas marnuje
Moje dziecie pozegnalo sie juz zupelnie z pielucha w ciagu dnia :-) jeszcze tylko w nocy ale to chyba potrwa jeszcze bo po calej nocy pielucha ciezka jak cegla
 
Gosia, niezle, z jednego konca NL na drugi :)

Gratulacje z powodu pieluchy, ja swoja mlodsza probuje nauczyc siadac na nocnik ale ona sie jeszcze panicznie go boi. Nocnik wiec stoi sobie obok zabawek i bawimy sie w sadzanie na nim lalek. Mam nadzieje, ze to podziala. Co prawda Maja ma dopiero 1,5 roku ale wole zeby sie oduczala w lecie niz w zimie...
 
Gosia, niezle, z jednego konca NL na drugi :)

Gratulacje z powodu pieluchy, ja swoja mlodsza probuje nauczyc siadac na nocnik ale ona sie jeszcze panicznie go boi. Nocnik wiec stoi sobie obok zabawek i bawimy sie w sadzanie na nim lalek. Mam nadzieje, ze to podziala. Co prawda Maja ma dopiero 1,5 roku ale wole zeby sie oduczala w lecie niz w zimie...

Witaj nowa forumowiczko...bardzo sprytnie z tym nocnikiem:cool2: i ...gwarantuje że już w krótce zbierzesz tego plony!:-)Moi też tak właśnie zaczynali - napierw siu-siu lala albo misiu ...a potem ono same!:tak: I pora letnia też sprzyja.... TRZYMAM KCIUKI...

Gosiu jak ci dzionek minął... ja mam tez takie odczucia po CB ale mam ich w ...nosie!:-) Tym razem sie Erniego doczepiła że nie siedzi spokojnie i jej nie odpowiada przy testach wzrokowych tylko sie śmieje...a on po prostu taki zestresowany byl i tak dreagowywał...Koniec końców jeszcze raz test musi zrobić..w sierpniu!:szok:

Anetko ja właśnie walcze o posade żeby pracować z pacjentami w THUISZORG'u - głównie ze wzgledu na język!:tak::tak::tak::tak: a jak ty sie tam dostałaś i jaka to instytucja???:confused:

Carinio w NL ja sie nie spotkałam z kaszą manną o którą pytasz... pozostaje ci sklep polski i KASZA MANNA NA MLEKU MODYFIKOWANYM firmy BOBOVITA;-)
Ja właśnie sobie zapas zrobiłam i na zmiane z specyfikami z AH mu serwuje!:tak:

A jutro w naszej szkole dzieciaki mają na 10.00 bo jest BAL ASTRONAUTÓW i jeszcze sie męczymy nad kostiumami - właśnie skończyłam nalepki z logo N.A.S.A robić!:-)
Uciekam zaraz pod prysznic i spać..dobranoc!
 
no wlasnie... ja nie chce kaszki na mleku modyfokowanym... ja nie chce typowej kaszki. Chce zeby pil mleko z wkladką... Szkoda, ze takie cos nie istnieje...
No Anusia, ja do polskiego sklepu to mam uuuuhuhuuu i jeszcze troche... chyba tesciow poprosze zeby mi przyslali...
 
Bry...

Carinio istnieje w PL kasza manna ale jak mnie pamięć nie zawodzi to sie ją sypie na mleko krowie :-p i gotuje 2-5 min/nie pamietam dokładnie/....:tak:
My dziś mieliśmu nockę że uuuuuuu.... Victorowi przebija sie druga jedynka na górze...:sorry: po prostu masakra była w nocy...

Miłego dnia mimo deszczu...:-D
 
reklama
dzień dobry!!!!

no my też po nocy nie przespanej Julci przebijają się dolne trójeczki jest masakra budziła się co godzina ale na szczęscie to już chyba ostatnie bo czwóreczki już ma:tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Aja w końcu kupiłam sobie nowego laptopa bo z tamtym złomem:szok::szok::szok::szok: ciągle się zawieszał :tak::tak:teraz jest super :tak::tak::tak:
A jesli chodzi o nocnikowanie to moja Julcia ma 14 miesięcy ale po domu chodzi w samych majtkach i często robi siusiu na nocniczek zdarzają się wpadki ale to normalne:tak::tak::tak::tak::tak:
narka miłego dnia:-):-):-):-)
 
Do góry