reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

och, anp, tak, ja tez uwielbiam weekendy.. a tu jutro do pracy... dzieci do szkoly.. damy rade, dziewczyny! :-D
a co to byla za oferta pracy, na ktora aplikowalas?
a jaka Cie praca interesuje i w jakim miescie?
 
reklama
Witam dziewczyny
Nam rowniez nie tylko weekend ale i tyg. urlop sie konczy :-( tak fajnie bylo razem.......mimo ze prawie caly urlop bylam przeziebiona i mialam taki bol gardla ze w swoje urodziny zaniemowilam :rofl2: teraz juz jest lepiej akurat do srody sie calkiem wykuruje bo ide do pracy:-p
Dziekuje wam dziewczyny za zyczenia i pamiec :tak:
Sencilla sliczne zdjecia i ty taka promienna a mowia ze dziewczynka odbiera urode ;-)
Musze sie wam pochwalic ze przed urlopem bylam na szkoleniu i w sumie balam sie troche jak sobie poradze jezykowo czy dam rade ich tam zrozumiec i wogole bo to bylo dla mnie pierwszy raz tym bardziej trudne ze trzeba tam bylo robic rozne cwiczenia z innymi uczetnikami ale okazalo sie ze nie bylo tak ciezko i podbudowalo mnie to troche :happy2:
A w listopadzie jedziemy z Daankiem na tydz. do Polski, bilety znalazlam za 36 E :-) juz sie nie umie doczekac, tak sie juz stesknilam za wszystkimi ze szok, no i w koncu fryzjera zalicze bo mi juz siwe wlosy wychodza :-D
 
Dzien dobry...

wszystkim wybierajacym sie do pracy, albo z dziecmi dzo szkoly etc...zyczymy milego poniedzialku...:tak: bo my wlasnie zaczynamy tygodniowe-blogie lenistwo dzieki tym wakacjom jesiennym...:-D:-D:-D
Ja tez postanowilam nie pracowac ani prasowac - tylko dzieci mnie interesuja..:-) Maz wraca dopiero we srode takze luz...
 
Mi też jakoś tak szybko weekend zleciał...choć tutaj jak na razie nie pracuję, to jednak da się odczuć, że jest weekend. Mąż w domku, troche odciąży przy Maluszku.

A niedługo zostajemy sami, bo mąż wylatuje na delegację w środę i wraca dopiero we wtorek...czyli 5 dni siedzimy sami z Jankiem.

Kurcze odradzam wszystkim kupowania tańszych pieluszek produkcji Albert czy Etos...słabiej wchłaniają, a co ubiorę to ciuszki do prania. Nie wiem czy źle je zakładam, czy Janek ma tak dużą "produkcję", ale prawie zawsze coś pocieknie. Wracam do sprawdzonej marki Pampers.
 
Mi też jakoś tak szybko weekend zleciał...choć tutaj jak na razie nie pracuję, to jednak da się odczuć, że jest weekend. Mąż w domku, troche odciąży przy Maluszku.

A niedługo zostajemy sami, bo mąż wylatuje na delegację w środę i wraca dopiero we wtorek...czyli 5 dni siedzimy sami z Jankiem.

Kurcze odradzam wszystkim kupowania tańszych pieluszek produkcji Albert czy Etos...słabiej wchłaniają, a co ubiorę to ciuszki do prania. Nie wiem czy źle je zakładam, czy Janek ma tak dużą "produkcję", ale prawie zawsze coś pocieknie. Wracam do sprawdzonej marki Pampers.

Ja swego czasu uzywalam tylko Etosa /przy Ernim/ i bylam baaardzo zadowolona:tak: bo byl taki moment na promocji paczka pieluch kosztowala 5euro - czyli smiech... :-D AH tez lubilam nie wiem dlaczego u ciebie tak odmienne zdanie...:-pmoze faktycznie zle zakladasz....;-) A Pampers to wiadomo...pampers... tez uzywam obecnie chociaz juz na zmiane z innymi...:-)
 
Sencilla
Odp: Holandia
och, anp, tak, ja tez uwielbiam weekendy.. a tu jutro do pracy... dzieci do szkoly.. damy rade, dziewczyny!
laugh.gif

a co to byla za oferta pracy, na ktora aplikowalas?
a jaka Cie praca interesuje i w jakim miescie?



Hej wszystkim!!Ja wlasnie maluszka uspalam i mam chwilke!!pozniej wybieram sie na spacerek,musze kupic smoczek do butli taki zebym kaszka z mlekiekiem mogla juz podawac.No i wybieram sie do apteki po cos do noska,bo maly ma zatkany bo wiadomo ogrzewanie to nosek musi sie przyzwyczaic do innego powietrza w domu,czy wiecie moze jak sie taki preparat nazywa???w Pl to chyba woda morska a tu???
Co do pracy to mialo to byc INTERIEURVERZORGSTER do Basischool i kinderspeelzaal po 2,5 godz 5 dni w tyg.,to bylo cos dla mnie...
intersuje m,nie cos takiego mysle no i w jak najblizej domu,czyli -Someren-Asten-Heeze-Helmond,
wiec szukam dalej pracy!!



Iguana_
Odp: Holandia
Mi też jakoś tak szybko weekend zleciał...choć tutaj jak na razie nie pracuję, to jednak da się odczuć, że jest weekend. Mąż w domku, troche odciąży przy Maluszku.

A niedługo zostajemy sami, bo mąż wylatuje na delegację w środę i wraca dopiero we wtorek...czyli 5 dni siedzimy sami z Jankiem.

Kurcze odradzam wszystkim kupowania tańszych pieluszek produkcji Albert czy Etos...słabiej wchłaniają, a co ubiorę to ciuszki do prania. Nie wiem czy źle je zakładam, czy Janek ma tak dużą "produkcję", ale prawie zawsze coś pocieknie. Wracam do sprawdzonej marki Pampers.


Ja kupowala z Ah i sie nie sprawdzily,teraz mam z Aldi i sa dobre ,z Kruidvat tez sa dobre dla mnie,ale najlepsze z Pampersa!!!


Milego Dnia!!



 
Ostatnia edycja:
Całkiem możliwe, że źle je ubieram, ale przy Pammpersach nie mam wycieków;-) Pampersy mają jeszcze oprócz ligninki taką siateczkę, to ona dodatkowo jeszcze troche zatrzymuje kupkę...a przy Albertach, Etosach nie ma siatki i jak Janek zrobi Nr 2 to wszystko pływa w pieluszcze. A często ma przecieki albo górą na pleckach (to tylko siusiu), albo przy nogawce...ale całkiem możliwe, że źle je zakładam. Najtrudnieskza sprawa nocą, bo jak się posiusia i ma mokro to płacze i muszę go przewijać, a potem długo usypiać bo się od tego płaczu rozbudza, heh.

Dziewczyny, mam pytanie odnośnie diety dla matek karmiących. Czy jakoś tak bardzo dokładnie przestrzegałyście wszystkich wytycznych? Ja czytałam różne spisy rzeczy dozwolonych i niedozowolonych na różnych fachowych portalach i dość często zawierają troche sprzeczne informacje;-) Do tej pory stosuję tylko najważniejsze wytyczne co wolno, co nie...no i Janek rośnie jak na drożdżach. Odstawiłam rzeczy alergetyzujące miód, orzechy i moją kochaną czekoladę oraz kakao nad czym ubolewam...choć położna pozwoliła na białą czekoladę:-D

A tutaj fotka Janka a'la Shrek:-D

DSC_0029.jpg
 
Jaki fajniusi!!!

Ja przestrzegalam diety,teraz zaczelam juz wiecej jesc!!A co do tych pampersow,to Alexowi tez wyciekalo,i w pieluszkach firmy Pampers tez sie zdazy ze wycieknie,A uzywam juz 3.
 
Witam.
Co do pieluszek to się nie wypowiem;)))) Kupiłam na razie pampersa i mam 1op Kruidvata-dostałam w paczce.Potestuję zobaczę.

Iguana co do diety to stosowanie jakiś diet to najlepszy początek do szybkiego zakończenia karmienia piersią.Dobrze robisz że nie jesz tych z najsilniejszymi alergenami (miód, orzechy, czekolada(kakao), ew.cytrusy i truskawki).Jeśli Janek nie ma rzadnych objawów nietolerancji po tym co jesz to jest ok.Unikaj produktów silnie wzdymających-wiadomo że dorosłemu też one na brzuch ciężko robią więc małemu też.Czekoladę odstaw:tak:!!!Bo nie ma w niej nic wartościowego(sam tłuszcz i cukier) -tym bardziej w białej!!!Uważam że cukier to "biała śmierć". Ale muszę przyznać się że sama czasami zjem trochę-w ciąży mnie tak nachodziło np. na nutelle:zawstydzona/y:. Swojego męża też zawsze karcę jak je-najlepiej żeby nie było w domu bo zaraz wszystko zniknie w jego buzi.

Iguana więc po moim przyznaniu się do jedzenia czasami czekolady, muszę odwołać to żebyś ją odstawiła;)))

Co do tej "diety matek karmiących" to powinna być ona przede wszystkim zdrowa i racjonalna (jak każdego człowieka), operająca się na zasadach zrowego żwienia i piramidy żywieniowej.
http://mlekomamy.pl/index.php?page=dieta-mamy#cojesc
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry