reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

bry wieczór

bardzo dziekujemy za życzonka wszystkim e-ciociom

drugi dzień roczku również udany, młody postanowił wytrzymać cały dzień bez spania, mimo iz próbowaliśmy go polożyć... ale zabawa z innymi dzieciakmi była wazniejsza...
kilkoro dzieciaków rok po roku i nie wiedzialam za którym patrzyć i co zbroją... maskara... i chałupa prawie zdemolowana, że nie wspomne o torcie i innym jedzeniu wszedzie... ale juz sie uporałam i znow jest czysciutko;-)


obiecane fotki z roczku
prezenty



bede kierowcą jak wróży mi ciocia Kacha

,z kasą na paliwo bo coś ostatnio drogie...

mama mi troche pomogła z tą świeczką


z chrzestną gramy w piłę

i pozujemy z balonikami
 
Ostatnia edycja:
reklama
  1. Dzień dobry :-)
Moje dziecko już od 5 nie śpi :szok:już straciłam nadzieję że to się kiedyś zmieni a jeszcze te nocne pobudki ostatnio jak byłam na szczepieniu lekarka mnie bardzo pocieszyła że jej synek pierwszą noc całą przespał jak miał 3 latka ale mam nadzieję że u mnie nastąpi to wcześniej
Twigles wszystkiego najlepszego z okazji skończenia roczku dla Antosia:-):-):-):-)
foteczki super fajnie że imprezka udana !!!
przedemną teraz pracowity tydzień a jeszcze tak gorąco w PL że nic się niechce
no nic spadam na kawkę:-):-)
 
Witam po przerwie wszystkie mamuśki! :D

Z powodu porannych mdłości jestem jeszcze w domku, ale już za chwilkę idę do pracy.
Mam tak wyrozumiałego szefa, że zaprosił mnie na kawke i pogawędkę. No i zdecydował, że będę planowana do pracy tylko w południe (12:30 do 16:45), a ranki zależą ode mnie. Jak czuję się dobrze to mam przyjść, a jak nie to dopiero na 12:30.
No i tak czasami zaczynam o 8:45 a czasami wymioty przychodzą mi dopiero o 10 więc idę do pracy na 12:30.
Jak już jestem rano w pracy to się nie przemęczam, zazwyczaj ucze nowe osoby co i jak albo siedzę i tnę sobie taśme dwustronną na kawałki :D Albo walczę z papierami i starym komputerem w biurze.
Także nie narzekam :-)

W czwartek o 10:40 mam pierwsze echo :-) już nie mogę się doczekać, chcę wiedziec ile to już tygodni.

Byłam w gminie w związku z potwierdzeniem ojcostwa, ale bardzo miły pan (ten sam u którego załatwiałam meldunek - oj było zamieszanie) powiedział, że pierwszy raz się zdarza taka sytuacja w naszej gminie, że będzie dziecko rodziców różnych narodowości bez ślubu no i on nie wie dokładnie jak ma to rozwiązać. Powiedział, że chce się wszystkiego dokładnie dowiedzieć żeby późńiej nei było jakiś problemów i umówił się z nami na podpisanie ojcostwa w czwartek o 19:30. Do tej pory będzie sprawdzał co i jak w papierach piszczy :D

Także w czwartek będzie ekscytujący dzień, w piątek na 4 godzinki do pracy, w sobotę do Assen na wyścigi motorowe, a w niedzielę wyjazd na 2 tygodnie do polski. Już nie moge się doczekać.

Pozdrawiam, miłego i spokojnego dnia życzę.
 
:crazy:Witamy...


hej dziewczyny gdzie mozna kupic rower jakis uzywany narazie potrzebujemy na szybko jakis z czasem myslimy zeby kupic dwa nowe juz lepsze,bylam na stronie ''marktplaats'' sa tam ale daleko od nas nie pojade 160 km po rower moze sa jakies inne stronki jeszcze ???:angry:
 
OJ, mamo mikolaja, widze, ze dzionek zaczelas z nietega mina.. :no:
My ostatnio kupilismy 2 uzywane rowery w takim wielkim sklepie z uzywanymi rzeczami, mysle ze w wielu miejscowosciach sa takowe. Kringloop sie nazywaja albo jeszcze jakos inaczej (pewnie Ma-Rita bedzie wiedziala, bo ona wie wszystko :tak: ), moze w google poszukasz?
 
Czesc dziewczynki :)
Sencilla od rana zaraza pozytywną energią :tak::-). Jak sie czujesz kochana? Ja cie podziwiam, mieć tyle na głowie, kłopoty zdrowotne a optymizm bije od Ciebie nawet przez ekran komputera :-)

Kurcze jutro mam z małym isc na szczepienie, a właśnie mnie połamało, łeb jak balon, z nosa cieknie... mały też dopiero co z choroby wyszedł.Mam nadzieje ze przełożą szczepienie :baffled:

Miłego dnia kobitki, lece sciągać moje dziecko z parapetu :rofl2:
 
reklama
Beauty, ja po prostu juz taka jestem, zawsze bylam optymistka, nawet w najtrudniejszych sytuacjach. I wydaje mi sie, ze lepiej jest w zyciu wtedy po prostu :tak: Zreszta czym mam sie smucic? Mam wspaniale, ZDROWE dzieci, kochajacego meza, mamy gdzie mieszkac, co jesc, zyjemy w wolnym kraju, jest piekna pogoda, pan na rowerze mi dzis pomachal z ulicy,jak wyszlam na balkon, i jeszcze sto powodow do dobrego humoru moglabym tu wypisac :tak:
Oczywiscie nie zawsze tryskam energia (doly kazdego dopadaja, zwlaszcza jak boli cipcia :-D:wściekła/y:)
Beauty, a co do za chorobsko Cie dopadlo??:szok:
a jestes na naszej klasie? :happy2:
 
Do góry