reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Nie za szczególna pogoda dzisiaj. Dopiero popołudniu przestało padać, to wybraliśmy się na rodzinny spacerek.

A dzisiaj pierwsze imieninki Janka.

Imieninowy prezent bardzo się spodobał, jak widać:-)

DSC_0058.jpgDSC_0067.jpg
 
To sie teraz migrena nazywa:-p Wczoraj uczciły pierwsze spotkanie i dziś "migrena":-D:-D:-D:-D

Kochana ja nie miewam migren po zadnych imprezkach :-pwiec to nie to...:rofl2: hihi...
Wszystkiego naj naj dla Janka :-)- my tez mamy taki walker identyczny,myslalam zeby go sprzedac ale czasami moj V sobie o nim przypomnij i jeszcze uzywa:tak:
Anetko ponudzmy sie razem bo moj M oglada mecz:dry:..z moja mama:szok: hihi a dzieci tez spia...
Sencilla mowie ci niebo w gebie taka jajecznica :-ppierwsza w roku i jeszcze do tego buleczka z piekarnika ze swiezym szczypiorkiem z ogrodka..:-D:-D:-D /draznie sie tylko:sorry2:/ przyjezdzaj to zrobimy..
 
Aniu to ty mieszkasz z mama? Bo ciagle piszesz ze mama tak kibicuje z wami albo wczesniej z mama jechalas do cioci. Widze na zdjeciach na FB ze spotkanko sie udalo. My mamy w planach z Sencilla sie spotkac we wtorek musze sie pochwalic.
 
Aniu to ty mieszkasz z mama? Bo ciagle piszesz ze mama tak kibicuje z wami albo wczesniej z mama jechalas do cioci. Widze na zdjeciach na FB ze spotkanko sie udalo. My mamy w planach z Sencilla sie spotkac we wtorek musze sie pochwalic.

Nie moja mama mieszka w PL ale przyjezdza do mnie co 2 miesiac hihi.. a teraz zostaje do grudnia bo sobie dorabia tutaj:tak::-) a u cioci byla z Karinka a mama zostala z chlopakiami...
 
Moi rodzice po wakacjach przyjada tutaj mieszkac, bo mamy mieszkanie na Rijswijku co stoi puste, to oni tam zamieszkaja :tak: fajne, bo Tomek bedzie z dziadkami i moj mnie znowu bedzie mogl wozic do pracy tak jak wczesniej, bo poki co musze jechac tramwajem, potem autobusem i jestem az o 2 godziny dluzej poza domem :szok::baffled:
 
No to fajnie sie masz Aniu. Ja mam mame tutaj i wiem jak to fajnie jak sie potrzebuje czasami pomoc przy dzieciach i ktos jest blisko. Mi mama teraz bardzo pomaga przy Kubie bo po przeprowadzce Kuba ma ok 7 km do szkoly i gdyby nie ona to musilalbym 4 kursy robic a tak mama zabiera go na przerwe do siebie i tym samym ja mam 2 kursy mniej :-)

Leze juz z laptopem w lozku i czekam az moj T sie wybierze do pracy bo gdybym teraz poszla spac to mnie obudzi. On to zawsze dom wywroci do gory nogami jak do pracy wychodzi.
Jutro moj tato konczy 48 lat a Filip 4 miesiace a wczoraj minal rok od czasu jak zrobilam testy ciazowy i okazalo sie ze jestem w ciazy.

Wogole to zauwazylam ze wiekszosc sie przeniosla na ten drugi watek i tu cicho sie zrobilo. Niestety nie mam tyle czasu zeby sledzic i sie udzielac na 2 watkach :-(
 
reklama
dobry wieczor dziewczynki
u nas dzis caly dzien lało, a teraz znow sie rozpogodzilo i jest cudowny zachod slonca. Aniu, nie bylo nam dane ogladac zachodu wczoraj, bo akurat sie zachmurzylo, za to mielismy piekna pogode przez caly dzien, prawda?

Dziewczyny, nasza moderator namber łan to swietna babka. I dzieciaki wspaniale.. takie grzeczne! Nasze maluchy to w ogole tak, jakby sie od urodzenia znaly.. od razu wiezi przyjazni sie zadzierzgneły i zabawa byla przednia ;)
BYla wyprawa autobusem do Hoorn (Ania, zmien na FB z Den HOorn na Hoorn, bo to dwa inne miasta ;)), zakupki, wizyta w porcie, smazona swieza rybka.. mniam.
ANia jest ciepla, kochana i kochajaca dzieci osoba.. ciesze sie, ze Cie poznalam Aniu! :) po tylu latach na forum :)
 
Do góry