reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
i
ania haven Twój Victor chodzi jeszcze z pieluchą? bo widzę że miedzy naszymi synami jest róznica 4 miesięcy, ja mam się właśnie zabrać za uczenie go na nocnik, ale chyba w przyszłym tyg coś spróbuje bo ma być cieplej, więc niech lata na golasa:)

ja mialam ambitny plan go uczyc przez lato :wściekła/y::eek:wlasnie bo moja dwojka tak sie szybko nauczyla... ale lata nie widac a 10 par spodenek wyschnac nawet nie ma gdzie czasami...:baffled: moj V troche praktykowal ale na tym sie skonczylo:zawstydzona/y: - jak jest cieplo to lata w samych majtusiach i uczy sie wyczajac moment:tak:...moze pewnego dnia...

Hague u mnie a AH nawet jest poza tymi miejscami co wymienilas:-p
 
Woonnet Haaglanden

musisz sie tu zarejestrować a potem reagujesz na mieszkania w jakiej dzielnicy chcesz....
Baardzo długi czas oczekiwania niestety... Moja matka dostała mieszkanie po 3,5 roku a ja zarejestrowana już ponad dwa jestem i jedyne na co mam zielony smiley to jednopokojowe mini mieszkanka...
No i bardzo szybko przekracza się zarobki minimalne.
A to chyba jedyna strona z haaglandów co nie?
 
Agss to jest loteria, ja dostałam mieszkanie po 7 miesiacach od zarejestrowania i miałam cały czas czerwonie buźki i mimo to udalo się, takze nie poddawaj sie ;)

niestety jedyna :0

Astrid ooo tego nie znałam :)
 
Ostatnia edycja:
Nie poddawam, z tym że jak widzę te urgentie to mnie już szlag trafia... niby tak trudno to dostać a mam wrażenie że połowa Holandii je ma... A szczególnie że chciałabym zostać w Zoetermeer... A obawiam się że w przyszłym roku zarobki moje i K razem będą przekraczać maksimum o trochę i będzie klapa...
 
reklama
moja siostra czekala na mieszkanie 4 lata (ale ona to wybrzydzala, ze to sie nie podoba i to:-D) takze troche sobie musiala poczekac. ja poki co 13 miesiecy jestem zalogowana, bylabym 2 lata ponad, ale.. zapomnialam zaplacic i mnie wywalili z systemu :wściekła/y: to sobie poczekam:-D

Astrid a musi byc Rijswijk:-)? na Voorburgu tez ladnie i spokojnie :tak: albo nad morzem:tak:Poszukajcie sobie mieszkania nie przez maklera, tylko prywatnie:tak: jeden borg w kieszeni:tak:

my sie bedziemy przeprowadzac nad morze (Karola szykuj sie, bo okupuje Twoja dzielnice na woonnet haaglanden haha:-p moze za niedlugo bedziemy sasiadkami:-D), o ile wczesniej do tej Limburgii sie w koncu nie przeniesiemy:nerd:.
 
Do góry