reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Dzien dobry...

wstalam i..... o dziwo slonko swieci...:szok::-D wiec wrzucilam juz posciel do prania:tak:... chlopaki ogladaja DIEGO a moja mala jeszcze spi...:tak:
Hague dlugo czekalas na paszport? - ja musze Ernestowi zrobic i mam nadzieje w tym samym dniu;-) 1-roczny chyba 17euro i klaar:eek:

Dzis to juz naprawde nie mam koncepcji na obiad... ide do pracy na 13.00-16.00 moze zurek?:-D
 
Wklejam Wam foty pokoju synka koleżanki, którą tutaj w Rijswijk poznałam. Pokoik śliczny:-D Ktoś miał kawał talentu i pięknie pomalował 2 ściany:-)

foto 1.jpgfoto 2.jpg

U Janka w ostatnich dniach, ten gadżet to absolutny hicior!
http://nuby.com/nl-NL/nuby/solid-feeding/5360/
Zajada tak już kawałki jabłka, banana, a wczoraj truskawki:-D
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry

U nas tez sie slonko przebija...

Aniu my tez za kazdym razem ,musielismy czekac na paszport kilka dni:cool2:moze temu ze z hagi:laugh2::eek:tez wczoraj zaplanowalam zórek z biala kielbasa i jajakiem:tak:

Iguana piekne malowidla:tak: widziala juz takie kiedys jak pracowalam u jednej baki ,dzungla to byla..:tak:
 
Iguana wow chcesz mi powiedziec ze to nie fototaperta?:eek: jesli tak to kopara mi opada... super!;-)
Karola u mnie wlasnie lunelo:crazy: - mam nadzieje ze to tylko przelotne...zurek sie gotuje, 2xpranie powieszone i faktury poplacone a pzy okazji zrobulam porzadek w papierach... ufff jeszcze segregacja skarpetek mi zostala:-D hihi..lubicie tez nie?
 
hi
Aniah paszport tymczasowy dla dziecka powyzej 5 lat to 15€, teraz sa wakacje wiec w ciagu tygodnia max dwoch bedzie, czasami wczesniej, normalny ok 40€ i czeka sie 3-4 tygodnie. Najlepiej jechac od wt-czt bo wtedy jest mniej ludzi w konsulacie, ale w pn i pt jest dluzej otwarty. Powodzenia
 
reklama
hi
Aniah paszport tymczasowy dla dziecka powyzej 5 lat to 15€, teraz sa wakacje wiec w ciagu tygodnia max dwoch bedzie, czasami wczesniej, normalny ok 40€ i czeka sie 3-4 tygodnie. Najlepiej jechac od wt-czt bo wtedy jest mniej ludzi w konsulacie, ale w pn i pt jest dluzej otwarty. Powodzenia

Pani w amasadzie mnie wlasnie poinformowala ze paszport roczny moge wyrobic tego samego dnia:-D / Ernest jedzie z moja mama na wakacje w sierpniu wiec nie mam tyle czasu/ a od razu zlozyc papiery na ten paszport 5-letni..:tak:i to do miesiaca;-)
I NEWS; od 15 sierpnia wszystkie paszporty nawet dla maluszkow sa na okres 5 - lat:-):-):-) koniec naszych udrek z lataniem co roku do Hagi;-)
 
Do góry