reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Witam
Carino ślicznie wyglądasz:tak:
Bira szerokiej drogi i udanych wakacji.....e tam na nogi nikt patrzyć nie będzie:happy2:
Czarna fajną pozycje do spania wynalazła Jessi :-DRośnie jak na drożdżach:tak:
Anno ja posypywałam mąką kartoflaną pupkę Michasiowi:tak: Jest to sprawdzone przez nasze babcie i mamy:tak:Dziweczyny tu kiedyś radziły żeby kąpać dzidzię w krochmalu:tak:Na szczęście Michaś nie często się odparza:happy2:
Robale niestety jeszcze nie na plaży:no:Włąśnie przyszłam z pracy i Michałka położyłam spać:tak:Teraz myślę co na obiad:sorry2:
Kasiu ja też nie wyobrażam sobie tak wcześnie wstawać:no: Jak miałam 19 lat to do pracy wstawałam o 3 (o 4 zaczynałam):tak:Ale wtedy byłam młoda i piękna a teraz tylko I zostało:-D:-D:-D

Pauka,Beauty,Olgunia,Tweegless i CAŁA RESZTA??????Meldować że wszystko ok:sorry2:
Ann co u was?


My znów przeboje syn opiekunki dalej chory więc ja w pracy od 8 do 12;30 a A od 13 do 22:cool::szok:albo i dłużej .Jutro powtórka z rozrywki a i tak 2 adresy musiałam odwołać:confused:


dla kogo kawusia?
 

Załączniki

  • k1.jpg
    k1.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 26
Hej....

Ja właśnie wróciłam z pracy, zjadłam tosty i biore se za obiad...
Pogoda taka cudna że życ sie chce, i ja sie czuje super dzisiaj!:tak:
PaulinaAnna trochę ci zazdroszcząc :-p:sorry: cieszę sie twoim szczęściem - bo widać na waszych twarzach jaki ten maluch jest cudny! i mężuś taki dumny!!!! :-DBoska rodzinka...
Bira odpoczywaj i nabieraj sił!!! A na nogi nie patrz...słonko opali wietrzyk owieje i bedzie OK!!!:tak:
Anno ja też używam mąki ziemniaczanej częściej nawet niż sudokremu , a nawet urzadzam profilaktyczne kapiele w krochmalu jak tylko widzę taką konieczność....:-)
Tak więc bez oporów,....

Zmykam ....
 
Paulina, śliczny chłopczyk :-) Wygląda na sporego :-) A córka jak marzenie :-) I jaka opiekuńcza :-)

Anna, ja używam praktycznie tylko mąki ziemniaczanej przy odparzeniach. Tak mi poradziły pielęgniarki w szpitalu jak z Ingą leżałyśmy.

Przepraszam, że nie odpisuję wszytskim, ale jestem wykońxzona. S zgubił kartę do bankomatu... Dzisiaj. On non stop coś gubi, jest cholernym bałaganiarzem a ja już nie daję z nim rady. Na szczęście jutro będziemy mogli pobrać kasę w banku, tylko nie wiem co co te nerwy... Na szczęście wcześniej udało nam się obkupić Ingę, zrobić trochę prezentów, zrobić zakupy na drogę i zatankować auto...
 
Bry...

Ja dziś w sumie pospałm 4 godzinki:eek:- najpierw zasnąć nie mogłam bo sąsiad sie tłuk czyms do 12:wściekła/y: potem mi sie spać odechciało ale za to pomarańcze poszły w ruch...tak mnie napadło!:-D
Ja sie w końcu ułożyłam i zasnęłam to chyba ok 1.00 było a obudziłam sie wyspana przed 5. rano i za nic zasnąć nie moglam, więc odwaliłam biurokracje w domu i zdania do szkoły na poniedziałek....

Ciekawe na ile dnia starczą mi taki baterie skoro tak mało spałam, pewnie do 15... i padne!:-)

Miłego dnia....
 
reklama
Dzien Dobry

Aniu ty to prawie jak moja Jessi.Dzisiaj o 4:40 pobudke mi zrobila.Potem jak ja sie juz rozbudzilam konkretnie to ona o 5:30 jeszcze zasnela i spala az do 6:00:szok:
ona szaleje a ja padam
 
Do góry