reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Witam
Moja Olivia generalnie pije gdzies pomiędzy 23.00 a 24.00 i potem około 5.00-6.00. Ale za to potem często domaga się cyca co godzinę - śpi i ciągnie...
Chcialam wam oznajmic ze moj Filip zepsol mi moj telefon (smartfon). Najprawdopodobnie jak sie schylalam nad lozeczkiem to mi wypadl i jak sie ubieralam tak dziwnie cicho sie zrobilo patrze a on go w buzi i tak zaslinil ze juz wogole nie dziala :-(
A próbowalas go rozebrac i wysuszyć na kaloryferze?
 
reklama
Iskierka probowalam. Telefon dziala, ale nie do konca bo nie dziala jeden(jedyny) podstawowy klawisz. A na dodatek wczoraj wzielam starego grata do pracy zeby miec jakikolwiek telefon i wyobrazcie sobie ze go zostawilam w pracy. Mam nadzieje ze nikt go nie wezmie.

Sencilla ja osotanio widzialam te warzywo w lidlu i sie zastanwilam czy mozna go przyzadzic tak jak kalfior? Dzisiaj jade do Lidla to kupie i sprobuje.
 
Witam!
Pogoda taka ze najlepiej zostac w pizamie,no ale coz o 8 bylo u nas koniec spania.

Sencilla ja sie nie pisze na te warsztaty,-za daleko.Szkoda ze blizej mnie nie ma.
Aneta ja tez kiedys mialam zalany telefon i suszarka wysuszylam,daj mu troche odpoczac moze bedzie dzialal.Chyba ciezko bez laktatora,kurcze nie wyobrazam sobie jak mialabym sama sciagac-wspolczuje i powodzenia.
Nana co do zatrzasnietych drzwi to nam sie tez juz kilka razy zdarzalo przez otwor na poczte,drutem czy jakim innym narzedziem otwierac drzwi.Dobrze ze sa te otwory.A synus byl sam w domu przez ten czas???

A ja dzis znislam sobie moja walizke z drobiazgami i papierami i bede robic kartki.....
 
Dzien dobry popoludniowo..

my juz po obiadku wlasnie sie zabieram za salatke jarzynowa i ...szarlotke...:tak:
Anetko a z jakiej okazji beda te karteczki?:confused: ja tez lubie takie dlubaniny i juz powoli rodza sie w mojej glowie pomysly na kartki swiateczne ze zdjeciami mojej trojki:tak:
Iguana dzieki za linka - piekne arcydziela wow;-)

milego sobotniego,popoludnia
 
Mniam szarlotka......!!
Aniu karteczki z okazji urodzin bo tesciowie i moj ojciec maja w najblizszym czasie urodziny.I oczywscie na swieta juz powoli tez mysle,,,!A my dzis wspólnie z mezem ugotowalismy żurek...mniam,zostalo na jutro troche.
milego sobotniego wieczoru babki
 
Witam
Iskierka probowalam. Telefon dziala, ale nie do konca bo nie dziala jeden(jedyny) podstawowy klawisz.
To masz więcej szczęścia niż mój mąż, bo jego telefon niby tez dziala, ale wyświetlacz jest czarny....
Nana co do zatrzasnietych drzwi to nam sie tez juz kilka razy zdarzalo przez otwor na poczte,drutem czy jakim innym narzedziem otwierac drzwi.Dobrze ze sa te otwory.A synus byl sam w domu przez ten czas???
Wiecie, jak was tak czytam, to chyba już wiem w jaki sposób rok temu mnie okradli....

My dziś skorzystaliśmy z ładnej pogody i najpierw babcia byla z małą na krótko w orgódku, a o 18.00 wybraliśmy się całą rodziną na dłuuugi spacer - wróciliśmy o 20.00. Nogi wchodzą mi do d**y, ale warto było.
Zobacz załącznik 505254Zobacz załącznik 505255
Starsze dzieci niestety uciekły od aparatu....
 
hej...kobiety spicie?:-p ja wlasnie sie obudzilam i zasnac niemoge:dry:wiec wlazlam na neta:-D

Iskierka pewnie spisz jak sie tak dotlenilas,co? fajne foteczki - takie rodzinne...
Anp jak juz skonczysz to daj znac i wstaw jakies foto tych karteczek, ok?
my jutro z moja Karinka zamierzamy wziasc udzial w corocznym biegu Amgen Singelloop Breda mam nadzieje ze nie bedzie padac!!!
 
a ja wlasnie z urodzin mojej dobrej kolezanki wrocilam, ale widze ze nie nabazgrolilyscie duzo :-D to przynajmniej nie musze nadrabiac :-)

pogoda juz jesienna, a za niedlugo zimowa, nie ma co ukrywac, lata juz raczej nie bedzie...
 
reklama
Do góry