reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Aniu, moze i bez sensu, dla Ciebie, ja robie ankiety, jak jestem u kogos w odwiedzinach albo ktos u mnie, ankieta trwa 15 minut, a 4 eu w kieszeni. Nie zal mi na to czasu, bo ostatnio u nas to kazdy grosz dobry. dwa lata temu tez robilam te ankiety, wiele sie przy tym nie narobilam, a zrobilam prawie 50 ankiet :tak:

Bardzo mi przykro z tego wlamania, mam andzieje, ze zlapia ich, najgorsze jest to, ze ktos tak wlazl z buciorami i lapami w Wasze zycie, w Wasz dom.. okropne.. mam wrazenie, ze wtedy czlwiek czuje, ze to jego otoczenie takie "zbrukane" jest... :no:
 
reklama
Fajne to z tymi ankietami,chcialam sie w to zaangazowac ale niestety do 10.11 musza byc zrobione a ja nie dam rady w tym tygodniu,szkoda bo troszke by sie zarobilo.Sencilla dzieki za info jak nastepnym razem cos bedziesz miala to jestem chetna,tylko zeby troszke wiecej czasu bylo.:-)
 
Anp, no wlasnie malo czasu, wiem, mi tez niedawno wyslali, ale ile zrobie, to zrobie, mam na razie dopiero kilka. Jak bede cos wiedziala nastepnym razem, to dam znac :)
 
Sencilla powodzenia:tak:Anno my byliśmy na zwemles po szkole wiec ok 17.00 wrocilismy a mój M pol godziny przed nami bo wcześniej skonczyl prace w tym dniu... dobrze ze to on to zastal a nie ja... jakos lzej to z jego ust zniosłam a na dodatek okazało się dziś ze ...Kariny TORBE do szkoły tez ukradli /czarna taka na ramie z kokardka mala rozowa/ :baffled:...pewnie sobie laptopa do niej wlozyli:crazy: ciekawe ile jeszcze takich rzeczy odkryjemy ze ich brakuje...:nerd: słodkich snow!!!!
 
Witam
Ale tu wiadomosci :szok:

Anp z serca wam gratuluje kruszynki, niech zdrowo rosnie :tak: jak sie czujesz??? masz juz ciazowe dolegliwosci?? i na kiedy przypadnie ci termin ?? super widze ze teraz pojdzie druga tura dzieciaczkow ;-)

Aniu wspolczuje :sorry2: pamietam jak mialam jakies 15 lat to tez okradli nasz dom a wczesniej kilka razy nasze gospodarstwo, uczucie okropne......tym bardziej ze to byl pocz. lat 90 i wtedy czesto zdazaly sie wlamania strach bylo w domu siedziec....
A ja czesto zostawiam drzwi z tylu otwarte w nocy czy jak gdzies ide :szok::szok:

Sencilla szkoda ze tak malo czasu na te ankiety :sorry2: jak bedziesz wiedziec nastepnym razem wczesniej to daj cynk :tak:

Pastylka witaj na forum......:-)

Marita a ty witaj z powrotem :tak:
 
Cześć i czołem
Iskierka pewnie masz racje, ale pewnie tez pojawia sie taka mysl, czy bedzie tak samo bolalo jak przy 1 porodzie, czy mniej czy bardziej :-D choc pewnie boli mniej, bo jak to sie mowi- pierwsze dziecko przetarlo szlaki
No ja mialam stresa przed każdym porodem. A co do "przetarcia szlaków" to też nie do końca tak jest bo drugie/kolejne dziecko może byc większe od poprzedniego. Poza tym u mnie przy trzecim porodzie doszedł ból spowodowany brakiem nacięcia krocza. Jakoś gdy bylam nacinana w PL to tego tak nie odczułam...
Iskierka a jak tam Twoje malenstwo-zarzuc jakies foto.:-)
Według życzenia:
P1040485.jpgP1040492.jpg
Fotki zrobione wczoraj
Aniu, moze i bez sensu, dla Ciebie, ja robie ankiety, jak jestem u kogos w odwiedzinach albo ktos u mnie, ankieta trwa 15 minut, a 4 eu w kieszeni. Nie zal mi na to czasu, bo ostatnio u nas to kazdy grosz dobry.
ja bym się chęgtnie podjęła, ale... trzeba mieć komu te ankiety robić, a ja ostatnio nie mam kontaktu z zadnymi Polakami....
A ja czesto zostawiam drzwi z tylu otwarte w nocy czy jak gdzies ide :szok::szok:
Ja kiedyś też nie zamykałam drzwi na klucz. Od ogrodu mialam otwarte i dzieci przychodzily same na dlugiej pauzie do domu. Potem przyjechala do mnie teściowa na 1 miesiąc i zamykala mi dom na wszystkie spusty, sczególnie jak zostawala w nim sama (dzieci w szkole, my w pracy). I jakoś tak po jej wyjeździe mi zostalo - nauczylam się zamykać wszystkie drzwi. Jak gdzieś wychodzę todrzwi od ogrodu zamykam na te spacjalne "klamki", a drzwi od frontu na klucz. Na noc zamykam wszystkie na "klamki" a w drzwiach od frontu dodatkowo przekręcam klucz. Pomimo tego rok temu ktoś wlazl nam w nocy do mieszkania... Do dziś dnia nie mam pojęcia jakim cudem i dlaczego nie słyszał tego nawet pies...
W tym roku nasza spoldzielnia robila spotkanie z mieszkancami i policją bo podobno ostatnio jest bardzo dużo włamań...
 
witam
aniahaven współczuje bardzo, to straszne, a tym bardziej szkoda zdjęć, to przecież bezcenne:( dlatego my w razie wu mamy zakupiony osobno dysk i tam zgrywamy często zdjęcia, nawet gdyby się komputer zepsuł na amen.Moich sąsiadów raz też okradli, wynieśli cały sprzęt agd, dlatego mój M założył takie rurki na okna żeby złodziej nie mógł wejść do środka.
anp ale super wiadomość, gratuluje:tak:
sencilla jak będziesz coś wiedzieć na temat tych ankiet w przyszłości, to też będe chętna bo faktycznie teraz to za mało czasu jak mają być zrobione do 10.11.
iskierka kochana ta Twoja córcia:)

a nam wózek został dziś w samochodzie, mój pojechał do pracy, więc nasza wędrówka na piechotę do sklepu trwała ponad godzinę, co zwykle idziemy w 20minut spacerkiem:)
 
Ostatnia edycja:
Hejka!
Grochowka zrobiona i chwila na klikanie,bo maluszek spi.
Iskierka super fotki-rosnie ksiezniczka!:-)
Aniu obyscie juz nie znalezli wiecej rzeczy ktorych brakuje!My tez staramy sie wszystko zgrywac na drugi dysk.Moze na przyszlosc warto pomyslec.
Gosiu czasami troszke mnie mdli,ale tak pozatym to narazie nic,chyba zadzwonie sie umowic w tym tyg do poloznej.I tak za dwa trzy tygodnie dopiero pojde ale lepiej sie juz umowic.
milego dnia u nas pada wiec spacerek odpada
 
reklama
Witajcie .my wczoraj wrocilismy z Pl .Zlozylismy dokumenty w US i teraz trzeba czekac i miec nadzieje na dobre...W sobote rano moj kuzyn obudzil sie ze spiaczki.Jestesmy tacy szczesliwi.Byl zakrecony i chcial do domu uciekac.No ale sie nie da z tymi wszystkimi zlamaniami i rozbita glowa.Powiem wam ze ten widok ,te wszystkie aparatury straszne to bylo.Ja dzis bylam w pracy a Tymcio u opiekunki.Jestesmy padnieci he he

ANP gratulacje !!!Dopiero co pisalas ze chcieli byscie dzidzie i prosze :-)

ANIAHAVEN straszne co was spotkalo.wspolczuje
 
Do góry