reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Ayni ja dokładnie tak samo:-D
Polski, angielski i historia plus właśnie sztuka (; Matematyka zawsze była moją nocną marą... liczenie w sumie nie ale ułamki i (o zgrozo!) geometria... bah.

Iskierka ale fajne (;
 
reklama
Witam

Iskierka sliczne te buciki :tak: prawdziwy talent masz w rekach.....

TheHague fajny kierunek, ambitne plany masz no i odwage :tak: ja to zawsze trzesidupa jestem i mysle ze sobie nie poradze :baffled:

Karola ta zachlannnosc na rodzine to chyba tak po drugim dziecku sie robi, bo ja tez nieszczesliwa jestem jak moj musi do pracy isc, uwielbiam wspolne wolne dni :tak:

Aniu a co z toba :confused: chora jestes???

u mnie wszyscy sie porozjezdzali mama wczoraj, dzisiaj moja przyjaciolka i chata pusta:baffled: wczoraj pojechalysmy z mama na lotnisko autobusem i bylysmy troche za wczesnie, poszlysmy do gory posiedziec i tak sie zagadalysmy ze o malo by sie spoznila na odprawe:-D na tablicach juz pisalo instappen a on dopiero do celnikow na kontrole szla........ ale zdazyla :tak:
 
Dziewczyny jaka jestem szczesliwa :-):-):-):-)
krece Tomka telefonem, chcialam zrobic filmik dla dziadkow jak sie wnusio ladnie bawi i mowi te swoje papa pupa opa a on nagle MAMA! pierwszy raz :-) myslalam, ze to taka nieswiadomka z jedo strony i mowie ze zdziwieniem do niego "powiedz mama" a on znowu MAMA! ojj ale sie wzruszylam :-) i tak oto mam uwiecznione pierwsze swiadome slowo Tomusia i to akurat mama :happy::blink::nerd::-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Dzień dobry. Ale pogoda pod psem... :confused:
The hague to masz świetny poczatek dnia. A tak się Tomek ociagal tylko po to zeby Cię zaskoczyć. Fajnie ze udalo Ci sie to nagrac. Ja tez mam telefon w pogotowiu w razie jego kolejnych konwersacji z rybkami.

Dziewczyny jaka jest wasza ulubiona musztarda tu w nl? Z majonezem sie odnalazlam ale musztardy ciagle nie mogę dobrej znaleźć.
 
HAGUE gratulacje .Ja tez czekalam na to slowko bo Tymek ciagle mowil tata a mama nie chcial powiedziec.No a teraz to ciagle mnie wola czesto tak dla zabawy:-)
 
TheHague gratulacje. Napewno byla to wzruszajaca chwila i udalo sie ja uwiecznic.

Iskierko masz fach w reku. Podziwiam za cierpliwosc i wytrwalosc bo u mnie jakiekolwiek proby zrobienia czegos samemu konczyly sie marnie, szybko mi sie nudzilo. Moze dlatego, ze ja niemoge robic ciagle jednej i tej samej rzeczy. Taka moja natura:nerd:
 
reklama
Dzieki udalo mi sie znaleźć tylko ta honing zoet marne bo na szybko przed zamknięciem ale pyszna jest faktycznie! Mmmmm. Nigdy nie mogłam trafić na jakąś dobrą i tak samo z majonezem ale teraz mamy już ulubiony vlaamse Mayo nie pamietam firmy ale wyglada i smakuje jak prawie jak domowy.
 
Do góry