reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

i płaczę co noc...

Wiki25 boje sie być wesoła bo wiem ze jak przyjdzie testowanie a potem okres to jestem i tak smutna wiec to poprostu łudzenie sie. teraz mam owulacje i jutro dzień najwyższej płodności ale wiem e nic z tego nie wyjdzie bo tylko o tym myśle i tak w kółko, a nie myśleć nie potrafie nic mnie nie cieszy
 
reklama
sara wiem co czujesz bo tez myslam tylko o tym ale jak choc na chwilke uda ci sie zapomniec to juz duzy plus...i jutro przytulanko albo odpuscie sobie ten cykl i tulcie sie kiedy sie tylko chcecie niemyslac o dzidzi wiem ze to ciezko ale moze sie uda sprobuj zrob przerwe odpocznij od mysli i sprobujcie w nowym roku :)
 
Dobranoć Wiki , skorzystam z waszych rad i nie bede sie smucić co do starań to raczej nie możemy sie powstrzymać, to u nas normalne, duża czestotliwość przytulanek, nawet jak sie nie straaliśmy, Dobranoc dziewsczynki ja też już ide spać i płakać w poduche
 
Saraaa - nojak bedziesz takim smutasem i nie zacznies inaczej spostrzegac swiata i bedziesz skupiac mysli na tym na czym nie powinnas to napewno w Twoim zyciu nic sie nie zmieni ...
czytal wszystko uwaznie i wiem ze sie starsz o dziecko ... wyjdzie Ci tzn. WAM - doczekasz sie .... zmien klimat z mezem .... wyjedz gdzies na jakis mily weekend ... do innych krajow jesli masz na to pieniazki - zapomnij o szalenczej walce o dziecko - kochaj sie i czerp z tego radosc a nie udreke "czy aby napewno bedzie dzidzia"

prosze Cie nie smuc sie to Ci nie pomoze - zacznij zyc - i raduj sie z tego co masz ....

wiem ze moze latwo mi mowic bo mam dziecko ale ja wiem co mowie - mam 2 siostry ktore sa blizniaczkami maja po 36 lat - pragna dzieci i meza - nie maja ani jednego ani drugiego - masz meza ciesz sie tym badz z nim - zyjcie razem ale nie pogrozaj sie tak ... to przeciez niejest koniec swiata ... chce napisac ze Twoja udreka moze wkoncu zmeczyc meza ... nie strac go - ale to dobrze ze rozmawiacie na wszytskie tematy ... to dobrze ze piszesz na forum - ale prosze Cie nie mysl ciagle o dzidiz ... bo tak juzu jest ze jak ktos czegos pragnie tego nie ma i na odwrot - jak ktos ma to nie docenia i nie chcialby miec ....

zdaje sobie tylko sprawe w jakiej sytuacj jestes - mam przyklad ukochanych siostr - ktore nie dosc ze sa same to nie maja dzieci ... przykro mi - ale ja wierzez ze kiedys sie doczekaja i ukochanego mezczyzny i dzieck a

a wszystko sie ulozy - wiecej wiary w siebie


caluje cie serdecznie cmok cmok
 
saraaa moje rady moze cie najmniej obchodza ale jesli bedziesz sie denerwowac to nic ci z tego nie wyjdzie musisz przestac o tym myslec i zaraz bedziesz miec fasoleczke tak jak ja
myslalam plakalam martwilam sie :)
a jak przestalam to cyk fik i juz jestem mama 3 miesiace
 
ote author=Sol link=topic=5316.msg301020#msg301020 date=1134587174]
może po prostu czasm zakończyć marny żywot, chociaż - za dobrze było by temu skór...lowi!!!

Sol przestań!!!!!
 
Sol nie wiem co przechodzisz ale ja tez nie mam latwo caly czas o cos klutnie
teraz mam obawy ze bede miec 2 dzidzie a jego to rybka

Wiem ze latwo jest powiedziec zeby sie nie denerwowac ale to i tak nam nic nie da :)
 
Sol kochana wiem jak bardzo ważne jest wsparcie , ja znalazłam je tak naprawde dopiero w mężu, wiem że jeśli sie mocno kocha to milość sprawi że bedzie lepiej miedzy wami a jeśli nie bbedzie to znaczy żenie było warto, Nie moiżesz myśleć o tymże lepiej zakończyć żywot bo to nacenniejsze co masz i co musisz doceniać, wiec popłacz sobie lepiej, wykrzycz sie pobij kilka talerzy a napewno jutro bedzie lepiej, bo co nas nie zabije to napewno wzmocni
 
reklama
Tuśka dzieki za słowa pociechy, jak wcześniej napisałam po tych kiepskich przychodzą lepsze dni i dziś jest ten lepszy
Kociak oczywiście że mnie obchodzisz i naprawde jestem szcześliwa że i ja was obchodze na forum nawet nie wiesz jak mi oczki zabłysły jak zobaczyłam wasze wiadomości przed chwilą
 
Do góry