reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Ich pierwszy raz" czyli nowe umiejętności naszych pociech

reklama
Dziś przyjrzałąm się dokładnie Kasi poczyaniom przy karuzeli i muszę przyznać że coś musi jednak być w celowości trącania misiów. Wydawało mi się że i owszem przypadkiem... ale... gdy przestawała się kręcić- nieruchomiała i zaczynała uderzać prawą ręką w najbliższego misia. WIdziałam też jak próbowała chwytać jednego wmiędzy kciuk a palec wskazujący- ale też jeszcze nie jestem pewna czy to przypadek, wstępna nauka czy już celowe działanie?! Tak czy siak- dużo frajdy mi taka obserwacja dostarczyłą. Bo muszę przyznać że diś prawie cały dzień nie spała! Przysypiała na kilkanaście minut, otwierała oczy i gdy tylko mnie zobaczyłą- uśmiech na całą twarzyczkę i koniec spania ::)
 
Dzięki dziewczyny za pomysły. Ja tez nie mam czasu na buszowanie po sklepach, zresztą u mnie sa tylko dwa sklepy dla dzieci, nie licząc hipermarketu. Dobrze że istnieje allegro :D
Grzechotkę do wózka Macio już ma wczoraj pierwszy raz sie nią zainteresował. Chyba kupię jakąś maskotkę z pozytywką.

Ostatnio miałam trochę czasu i buszowałam na allegro w poszukiwaniu rzeczy potrzebnych dla maluszka nie koniecznie na teraz. Ale chyba zaczne powoli zbierac pieniązki bo jak przyjdzie kupic wszystko na raz to bedzie krucho :mad:
 
A co nam będzie potrzebne w przyszłości ??? ;D Nie, no, serio pytam :) Bo ja na razie myślałam tylko o takim krzesełku do karmienia. Ale pewnie takich rzeczy nazbiera się więcej. A może założymy "Wątek zakupowy" i tam będzimy pisać o swoich nowych nabytkach i dylematach z tym związanych? ;)
 
my mamy w karuzeli 3 melodyjki, więc nie jest tak źle, bo małemu szybko się nie nudzi..a poza tym ta karuzela jest na pilota, więc można ją włączać nie podchodząc do łóżeczka i jak napisali w instrukcji "nie przeszkadzać" dziecku ;)
jeśli chodzi o matę, to właśnie dzisiaj położyłam Kubusia pierwszy raz na takiej macie i muszę przyznać, ze był zachwycony :laugh: włączyłam mu muzyczkę Mozarta, bo taka właśnie jest w tej macie i naprawdę mu się podobała...tzn. tak mi się wydaje ;)

tak czytam sobie o tym jak Wasze dzieciaczki bardziej bądź mniej świadomie poruszają zabaweczkami i trochę Wam zazdroszczę, bo mi sie wydaje, że mój mały świadomie jeszcze nie porusza żadną zabaweczką...muszę jeszcze trochę poczekać, oby nie za długo ;D
 
moja mała już od 3 dni siedzi w foteliku i nie marudzi!!! (tzn póki jej się nie znudzi ;) ) a i dziś położyłam ją do łóżeczka to wpatrywała się w karuzelkę(niewłączoną)aż zasnęła! ;D a pisałam że pierwsza reakcja to sskrzywienie i płacz :D
 
Empolan jest za. Zwlaszcza że kilka głow to nie jedna ;D Ja narazie oglądam na allegro krzesełka do karmienia i barierke do drzwi.
 
Empolan również jestem "za" więc do dzieła! ;D

A Kasia dziś spojrzała na mnie w lustrze. Uśmiechnęła się do odbicia i... wybuchła płaczem zobaczywszy siebie! Przecież nigdy z mamą nie widziała żadnej dzidzi ::)
 
reklama
Do góry