reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ILE PRZYBIERAMY NA WADZE??

ANIK78

Marzec 2006 i Luty 2009
Dołączył(a)
20 Lipiec 2005
Postów
1 817
Miasto
Grodzisk Mazowiecki
Cześć dziewczyny, piszcie proszę ile przybieracie na wadze, bo jestem bardzo ciekawa. Ja jestem w 6 tygodniu i mam 1,5 kg do przodu :) Pozdrawiam
 
reklama
Niestety ja stoje w miejscu(45 kg)(7tyd.)...ale to pewnie dlatego ze mam mdłosci i nie chce mi sie za bardzo jesc...pozdrawiam
 
Ja znowu jem na okrągło, ale z natury mam szybką przemianę materii. Jak dotąd przybrałam 2 kg w ciągu dwóch miesięcy (z 55 do 57kg przy wzroście 173), ale szczerze mówiąc, na razie za bardzo tego nie widać.
Ale wątek myślę będzie się rozwijał w ekspresowym tempie :)
 
Ja dla odmiany mam 2 kilo na minusie. Schudlam przez brak apetytu i nudnosci.. Ale to podobno nadrobie:) Mam 180cm wzrostu i moja waga normalna to 60kg. Niestety przez czeste podroze w ostatnim polroczu praktycznie nie mialam mozliwosci normalnie jest i przytylam 5 kg. Tak wiec moja waga "wyjsciowa" byla troche zawyzona.. Apetyt powoli odzyskuje, ale nie tyje jeszcze. Tylko brzuch juz jest wystajacy i nie dopinam wszystkich spodni:) Pamietajcie, zeby jesc dla dwoch a nie za dwoje i bedzie okej!
 
ja przytylam 2kg,wszystko jeszcze przede mna ,a tak w ogole to w ciazy tyje nawet gdy patrze na jedzenie hihihihi
co zrobic jak urodze przejde na dietke. ;)
 
ja jak narazie jestem 2.5 kg do przodu, zobaczymy jak to bedzie dalej:)ale mam nadzieje, ze jeszcze zmieszcze sie w swoje ubranka

trzymajcie sie cieplutko:)
 
Witajcie,

chyba będę największy grubasem - przy wroście 172 waże 63kg po przytyciu 2 kg i powiem Wam że jam dla dwojga a nie za dwoje ( to tez jest zgubne bo normalnie nie potrzebuje tyle owoców i warzyw i zdrowego mięska i parszywego nabiału - ile teraz staram sie zjadac)

pozdrawiam
ania
P.S. mam nadzieje ze to dziecko to doceni
 
A ja na razie stoje w miejscu i mam nadzieje ze nie przytyje za wiele bo juz teraz jestem sporo przy kosci, a juz grubszej o 20 kilo to sie zupelnie nie wyobrazam ( chyba bym sie toczyla!!!!)
Co jest dla mnie najdziwniejsze to to ze w ogole nie mam ochoty na slodycze ( a kiedys to dnia bez czegos slodkiego nie bylo!)
 
reklama
A ja nawet nie wiem ile przytyłam, nie mam wagi :) ale z tego co pieszecie to ja chyba bede najwiekszym tutaj grubaskiem. Przy wzroscie 164 wazyłam chyba 55 kg (jak nie wiecej :( ) a przytyłam przez ostatnio rok ( wczesniej bylo max 52).

P.S. Musze koniecznie kupić wage, dla siebie nie mam a dla maluszka juz jest :) Kolezance ostatnio oszczeniła sie sunia i kupiła wagę dla niemowląt i już zapowiedziała ze mi pożyczy :D
 
Do góry