reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ile starte jablko przechowywac w lodowce?

drogba

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Kwiecień 2009
Postów
49
nasza malutka skonczyla 4 miesiac, wprowadzilismy jej jablka ze sloiczka gerbera, jednak nie bardzo jej smakuja, chcielibysmy scierac jej cale jablka i podawac te prawdziwe a nie sloiczkowe (mamy od znajomych z pewnoscia ze niepryskane), tylko takie do Was pytanie z ciekawosci, ile takie starte jablka mozna w/g Was przechowywac w lodówce bo na biezaco jak sie robi to duzo mala nie zje i sie marnuje a z koleji robic kilka razy dziennie to tez malo praktyczne
 
reklama
Hmmm... Nie wiem ja nie przechowywalam w lodowce, scieralam jedno male jabluszko a o co nie zjadl to do kosza badz sama zjadalam;-) I tak mi sie wydaje , ze dla maluszka lepsze jest takie swiezo starte jablko;-)
 
Ja też nie przechowywałabym startego jabłka w lodówce - zetrzyj na bieżąco tyle ile potrzebujesz, a resztę zjedz. Będzie zdrowo i dla małej i dla ciebie ;-)
 
jabłka ścieram nabierząco, pół jabłuszka to akurat mniej więcej jeden posiłek(a dodaje jeszcze banana), a jabłko możesz przekroić na 3 części i ścierać ręcznie.Lub kupić jakiś sprzęt - ja w końcu wykorzystałam coś z prezentów weselnych:-). Co to zupek to robie co dwa dni. Część daje do miseczki do zjedzenia a częśc do pojemnika prożniowego i chowam do lodówki. Nigdy nie mieszaj resztek z miseczki do tego z lodówki bo na łyżeczcie już były zarazki z buzi itp. a w lodówce sie to rozmnorzy i zupka już nie będzie dobra.
 
W tej chwili robie posilki raz na dwa dni... tj starte jablko podaje dzis i jutro, tak samo zmiksowane zupki :tak:
 
Do góry