reklama

Ile testów ciążowych zakupiliśćie???

Temat na forum 'Archiwum 2 - 3 latki' rozpoczęty przez Ewcia81, 25 Marzec 2007.

?

Ile testów zużyliście zanim wyszły dwie kreski(ciąża)??

Poll closed 24 Kwiecień 2007.
  1. Jeden

61,1%
  2. Dwa

16,7%
  3. Trzy

5,6%
  4. Cztery

5,6%
  5. Pięć

11,1%
  1. Ewcia81

Ewcia81 Gość

Mam pytanie
    Ile testów kupiłyście kobiety zanim wyszły wam dwie kreski(czyli ciąża)??

2. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

u mnie od razu wyszły 2 kreseczki :happy: a test robiłam w dzień spodziewanej @

3. reklama
  4. kajunia

kajunia bliźniakowa mama :)

zanim wyszły II kreseczki zrobiłam 2 testy :-)
    potem jeszcze 7 ;-) tak dla potwierdzenia :-)
    razem sztuk 9 :-D

5. elen_dir

elen_dir Lipcowa mamusia Julenki

a ja musiałam czekac na pojawinie sie 2 kreseczek przez 7 kolejnych cykli :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled:
    ale za to teraz mam za swoje hahahhahahhaa :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2:

6. agnieszka81

agnieszka81 Fan(ka)

A ja zrobiłam dwa testy -oba były negatywne, a gdy poszłam w końcu do lekarza okazało się że jestem w 7 tyg.ciąży , więc w testy nie wierzę!!!!!!!!!

7. aniab190

aniab190 mama czerwcowa '06

Ja zawsze miałam takie przeczucie że jestem w ciąży i test był tylko takim potwierdzeniem moich przeczuc. Przed każdą ciążą robiłam 1 test i zawsze wychodził.:-)

8. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Ja też miałam takie przeczucie, że jestem w ciąży, więc wystarczył mi jeden i od razu byly dwie krechy:tak:.

pozdrawiam
    nikita

9. aninaaa

aninaaa Październikowa Mama'06 Entuzjast(k)a

w pierwszej ciąży 3 testy.a przy kolejnej wystarczył 1,bo już wiedziałam co się dzieje:happy:

10. reklama
  11. Elżbietka

Elżbietka mother of two sons&angel

ja zanim zobaczyłam dwie kreski, to zrobiłam chyba ze 100 testów przez te 29 miesiecy starań.ale w zaciążonym cyklu pierwszy zrobiony test, 10 dni po owu, pokazał dwie kreski :-)

12. iwonka2006

iwonka2006 Szczesliwa mamusia!

Najpierw jeden test i dwie kreski,potem drugi i znow dwie kreski a potem badanie moczu na potwierdzenie po raz trzeci:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Poleć forum