reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile testów ciążowych zakupiliśćie???

Ile testów zużyliście zanim wyszły dwie kreski(ciąża)??


  • Wszystkich głosujących
    18
  • Ankieta zamknięta .
reklama
zanim wyszły II kreseczki zrobiłam 2 testy :-)
potem jeszcze 7 ;-) tak dla potwierdzenia :-)
razem sztuk 9 :-D
 
a ja musiałam czekac na pojawinie sie 2 kreseczek przez 7 kolejnych cykli :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled:
ale za to teraz mam za swoje hahahhahahhaa :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2:
 
A ja zrobiłam dwa testy -oba były negatywne, a gdy poszłam w końcu do lekarza okazało się że jestem w 7 tyg.ciąży , więc w testy nie wierzę!!!!!!!!!
 
Ja zawsze miałam takie przeczucie że jestem w ciąży i test był tylko takim potwierdzeniem moich przeczuc. Przed każdą ciążą robiłam 1 test i zawsze wychodził.:-)
 
Ja też miałam takie przeczucie, że jestem w ciąży, więc wystarczył mi jeden i od razu byly dwie krechy:tak:.

pozdrawiam
nikita
 
w pierwszej ciąży 3 testy.a przy kolejnej wystarczył 1,bo już wiedziałam co się dzieje:happy:
 
ja zanim zobaczyłam dwie kreski, to zrobiłam chyba ze 100 testów przez te 29 miesiecy starań.ale w zaciążonym cyklu pierwszy zrobiony test, 10 dni po owu, pokazał dwie kreski :-)
 
reklama
Najpierw jeden test i dwie kreski,potem drugi i znow dwie kreski a potem badanie moczu na potwierdzenie po raz trzeci:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry