reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ile wasze pociechy śpią??

sandros

Mama Soni
Dołączył(a)
27 Wrzesień 2004
Postów
1 465
Miasto
Polska
Witajcie,

Jak czesto i jak dlugo spia wasze pociechy w ciagu dnia?
Mam czasem wrazenie, ze Sonia spi za malo. Spi ok 30 min, tak co 2 - 3 godziny + jedna dluzsza dzemka na spacerku. Taki krotki sen jest czasem meczacy, bo nie zdaze nawet spokojnie przysiasc, a juz Sonia daje o sobie znac...
 
reklama
Moja Karolinka w ciągu dnia śpi około 1,5 godz.( na kilka rat) w porywach do 3 godz. (bardzo rzadko) Za to pięknie śpi w nocy. Ma w chwili obecnej 4,5 m-ca.
 
Witam, moja Julcia śpi w dziń bardzo róznie, nieraz przespi nawet 3-4 h, ale pezważnie sypia trzy razy po 1-1,5 h.Zawsze ja kapie ok. 19.00-20.00 wtedy ładnie śpi do 4.00, potem je ok. 6.00-7.00
Ostatnio ktoś zapytał mnie i zdziwił się, że Julcia nie płacze jak sie przebudza.Juleczka jest spokojna od urodzenia!
mam pytanko, czy Wasze pociechy płacza jak sie przebudzą.
Acha-ja zawsze po przebudzeniu daję cycusia!!!!!A Wy-czekam na odpowiedź.
Pozdrawiam serdecznie!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
Witaj Hanusia,

Moja Sonia w tym wieku podobnie przesypiala, w nocy bylo podobnie. Co do przebudzania, to roznie, w nocy nigdy nie pacze, chyba, ze twardo spalam i wczesniejszego nawolywania nie slyszalam. W dzien natomiast roznie, czasem krzyknie, czasem jest spokojna. A tak w ogole to Sonia nie nalezy do spokojnych dzieci. ::) W karmie ja... nie zawsze jak wstanie, daje jej zawsze przed spaniem, no i jak wstaje po 30 min, to raczej nie jest jeszcze glodna, ale jak byla mlodsza to robilam jak Ty.
 
Mi Damian śpi od 2 do 3 godzin na dniu,zazwyczaj dwie drzemki po 1.5 godz.Ale jak miał 2 miesiące był w ogóle nie ospały.Praktycznie nie spał w dzień.Na noc godzi spać o 20.00.Pozdrawiam
 
moj synek od malego jest spioszkiem - przesypial sporo w ciagu dnia;

obecnie ma 16m-cy i w dzien spi 2 razy - przesypia do 4-5h i musze przyznac ze w nocy tez ladnie spi (od 21 do 8-9);
 
Nicole wstaje 7-8 później ok 10-11 idzie spać wstaje o 12-13. Później zasypia tak o 15-16 przesypia jedną godzinkę.. no i później o 20-20:30 idzie spać i wstaje rano.Pozdrawiam
 
Mój synek wstaje o 6 rano potem idzie spać około 9-10 na 1,5 h. I potem śpi popołudniu około 14-15 i to dobre 2 godzinki.
A na noc idzie spać o 19-20 i śpi całą noć bez budzenia.
 
Witam moja dzidzia ostatnio zrezygnowała z 1 drzemki - wcześniej spała w dzien 3 razy - 2 x po 45 m. i raz 1,5 g. - teraz jedna drzemka krótka jedna dłuższa ale za to zasypia o 19 i budzi się o 7 rano więc jest ok. Pzdr.
 
reklama
Moja Julka śpi w zależności od jej humorków.
Czasem w ciągu dnia nie śpi w ogóle, a czasami śpi cały dzień.
W nocy budzi się tylko raz a potem śpi do rana
 
Do góry