reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

Witam :-) A Ja zastanawiam się nad trzema imionami dla chłopca :cool: Marcel , Hubert , Filip. Z tym, że mam już synka Kacpra więc Kacper i Marcel to można sobie język połamać, ale bardzo mi się Marcel podoba, pomóżcie jakie byście wybrali ??? :rolleyes2: Pozdrawiam
 
reklama
kasiula ja bym wybrala Marcel ale tylko ze wzgledu ze pozostale 2 imiona sa juz u nas w rodzinie wiec troche nie wypada. ale wszystkie 3 sa fajne wiec ktore wybierzesz to i tak bedzie fajne. MARCEL jest najladniejsze i nie jest az tak ciezkie do wymowienia- są bardziej wymyslne :-)
 
A ja bym wybrala Filip, bo sama niedawno bylam w ciąży i gdyby to był chłopczyk to właśnie byłby Filip, dla mnie to imie najladniejsze:tak::tak:
 
Witam ja dla chłopczyka wybrałam Cezary Kuba :-) a jakby była dziewczynka to Klaudia lub Weronika:-). Pozdrawiam :-)
 
reklama
Marcel - super! Bardzo ładne imię, proste a jednak ciekawe i nadal chyba rzadko spotykane.

Któraś z was pisała o Lenie... Ślicznie.

Nadia
, także bardzo ładne i moja córeczka miałaby pewnie tak na imię, gdyby to była córeczka;-)

Dla dziewczynki podoba mi się także Kaja, Maja, Iga, Pola. O tak! Pola to niedawne odkrycie i bardzo, bardzo mi się podoba! Niemniej u mnie chłopczyk rośnie i nadal bezimienny, bo jakoś dla chłopców jest mniej ładnych, krótkich, prostych imion...
 
Do góry