reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dziecka

reklama
no to w klimacie imion rosyjskich:
ja mam na imię Polina,
bardzo mi sie podoba jeszcze Ksenia...
a u nas wśród typów dla dziewczynki była Urszula (ULa) oraz Jagoda..

dla pierworodnego wybraliśmy Igor a drugim typem byl Sergiusz:)
 
A am się podobają takie:
dziewczynka to albo: Julia (która mi się podoba od dziecka), albo Alicja
chłopiec: Tymoteusz (mój faworyt) lub Mateusz (faworyt mojego męża)
Co myślicie które ładniejsze?
A propos ja czuję, że to będzie dziewczynka, ale jak będzie chłopak też się ucieszę byle zdrowe było

p
 
Alicja - piekne imię, mama mojej koleżanki, niezwykła kobieta o ogromnym sercu:) Julia też bardzo mi się podoba. Kiedyś sama tak chciałam nazwać dzidziusia. Jednak kuzyn mnie uprzedził:) Tymoteusz też ładne, nie znam nikogo, kto by tak miał na imię;)
Też naciągam na dziewczynkę, jak będzie chłopak również się ucieszę - święta prawda - byle by było zdrowe:)
5 stycznia idę na kontrolną wizytę i mam nadzieję, że będzie juz wiadomo:) U nas większość chłopaków w rodzinie. Siostra ma 2 synów, brat męża również, więc mamy nadzięje, że u nas będzie Dziurawiec. Na badaniach prenetalnych, lekarz powiedział, wygląda na płęć żeńską, ale wiadomo nic pewnego jeszcze na tym etapie. Chociaż muszę przyznać, że dosyć częst mam smaka na coś słodkiego, a przed ciążą zjadałam kostkę czekolady na miesiąc. Gdyby wierzyć zabobonom...:D
 
Gosiu- Laura bardzo ładnie;) Zawsze mi się podobało to imię, ale nigdy nie rozważaliśmy ,bo mężowi się nie podoba.

Antar - Lila cudnie, ale Liliana już nie. A mała Anielka- bardzo mi się podoba!:)
Za imieniem Olek nie przepadam, chociaż od początku ciąży już kilka osób namawiało mnie na to imię. Ale mi się nie podoba.
 
Jak już jesteśmy w klimacie rosyjskich imion to mi się podoba Nadia

ja szaleje ostatnio za Stella. Co prawda mój mezus chce strasznie Sophie ale próbuje go przekabacic na Stelle, bo Sophia tutat to Jak w Polsce Julia, czyli co druga;).
 
Antar - Lilka pięknie też mi się podoba, ale kuzynka będzie miała na pewno Lilkę, ale chcą jej pełne imię dać: Lilla lub Lilia
Nadzieja - Nadia też ładnie, mnie jeszcze kiedyś się podobało Laura, ale kuzyn dał tak córce

p
 
reklama
Tu masz racje Sophie byłaby orginalna. Choć z drugiej strony Sophie to Polska Zoska wiec już trochę na tej orginalnosci traci. Sama nie wiem.... Słyszałam, ze czasami dobrze mieć kilka typów w zanadrzu i jak dzidzia się urodzi wybrać te, które najlepiej do niej pasuje. Np lilli mi się bardzo podoba, ale pasuje mi do drobniutkiej blondyneczki z niebieskimi oczami a z nas takie cudenko na pewno nie wyjdzie. Hahahaha. Za to Gabriella, albo Sophie kojarzy mi się z postawna dziewucha o brazowych oczach( po tatusiu) wiece o co mi chodzi?? Niestety żadne USG nie jest w stanie pokazać nam jak nasze dziecko dokładnie wyglada wiec dlatego ja pewnie przygotuje sobie kilka imion i po porodzie wybierzemy to które nabardziej pasuje do dzidzi.
 
Do góry