reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla dzieci

U mojego syna w pkolu sa Zuzie, Oliwki, Majki, Lenki i Julki. Duzo Nikolek i Han i Amelek
A z chlopcow Kubusie, Antosie, Oliwierki, Oskarki Marcelki i Wiktorki.

Ja jakos tak patrze zawsze na to jakie osoby o danym imieniu znam i jakos mi to rzutuje na to imie. Wiem,ze to glupie.
Zreszta u nas w ogole nie mamy pomyslu na imie.
 
reklama
Olivka dużo masz tych typów :) Jest z czego wybierać :)

My w poprzedniej ciąży ostatecznie mieliśmy dwa typy: Dawid i Damian. Nie mogliśmy się zdecydować :) I postanowiłam, że jak się synek urodzi i jak go zobaczę to będę wiedziała :) I tak też było. Urodził się nam Dawid :D

Teraz moje typy to: Natalia i Julia, a dla chłopca: Filip póki co :)
 
Mi Gustaw jakos zle sie kojarzy zdrobniale Gucio, takie troche obrazliwe i dzieci moga sie smiac. Ale jesli Tobie sie podoba... :)
 
Ostatnio spotkałam się z imieniem Kosma i zdrobnieniem Kosmyk :)

U nas coraz częściej mowa o Szymonie :)
 
reklama
Dokładnie tez zawsze patrze kogo znam o danym imien
To nasze typy, ale nie mamy faworyta.
Magda/ Magdalena bardzo ładnie
Gustaw super.
Natalia i Julia tez super. Fajne normalne polskie piękne imiona:)
Ja nie lubie zdrabniania niektórych imion a matki maja często tak ze mega zdrabniaja. Jeszcze u dziewczynek to fajnie ale np rozwala mnie Marcelek, Fabianek, jakby nie mozna było mowić Marcel. Wiadomo ze Krzysztof to Krzysiu albo Krzyś ale fajnie jak sie mowi do chłopca tak bez zdrobnień:) np Julian super ale Julek juz średnio .
Bardzo podoba mi sie imie Gabryś - juz zarezerwowane przez któraś dziewczyne:)
A czemu nikt nie myśli o imieniu Ania? ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry