reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla dzieci

reklama
Corka sasiadow mojej mamy tez ma"Waneske".
A moj maz powiedzial,ze Helenki nie chce,bo... ich poligon sie tak nazywa....
On chce Alexa. Powiedzialam ze jedno dziecko o psim imieniu starczy :p
 
Kamisia, Salomea pamiętam ze chciałam sobie dać na bierzmowanie :-D a ogólnie dla dziewczynki podoba mi się tez Marina, miałam na studiach piękna ukrainke o tym imieniu :biggrin2:
 
Dziewczyny a jak z Zuzią? Według statystyk popularne imię teraz ale jak jest w rzeczywistości, znacie dużo małych Zuzek?
 
Bittersweet w otoczeniu mojego dziecka są 4 Zuzie, także gdzieś się pojawiają, ale to np 1 z przedszkola jeszcze, 1 ze szkol1y, 2 wśród znajomych. Wiesz każde imię kiedyś, gdzieś się powtórzy…Jak dasz normalne imię…Bo jak dasz np Rebeka to możesz być prawie pewna, że drugiej nie będzie ;) Ja jednak wolę imiona popularne i ewentualne powrórki niż takie wyróżnianie na silę ;)
 
Zuzia to piękne imię. Fakt jest teraz w modzie i zuzek jest dużo ale co z tego. Jesli ci sie podoba to nazwij tak córkę i nie patrz na to kto je ma bo fajne imiona sie powtarzają i juz.
 
reklama
U nas w rodzinie tez praktycznie same dziwne imiona :) Zacząć od Brajana przez marlene i koncza na Alanie i Aleksie :) wiec rozne imiona sie zdazaja :) U mnie jak bedzie chlopczyk wujek ostatnio powiedzial ze mam nazwac (Dzoszuła) nie wiem jak sie nawet to pisze :D mi sie nie podoba ...
A co do prawa polskiego to zmienilo sie od niedawna ... Mozna dziecku nawet dac imie rzeczy i musza ja zaakceptwac
 
Do góry