reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla majowych dzieciaczków:)

reklama
dziewczyny a macie jakieś fajne strony z kalendarzem imion , ale by był duży wybór a nie kilka z każdej litery . Kiedyś na fajną strone trafiłam a teraz znaleźć nie umiem
 
Chlopczyk na Milion procent JAN, dziewczynka Hania badz Luiza
Zalezy nam na tym aby dziecku za granica imie nie sprawialo klopotow, np. Przemyslaw, Radoslaw itd.(piekne imiona no ale ciezkie do wymowy)
Wystarczy juz jak Niemcy lamia jezyk na naszym nazwisku.
 
Chlopczyk na Milion procent JAN, dziewczynka Hania badz Luiza
Zalezy nam na tym aby dziecku za granica imie nie sprawialo klopotow, np. Przemyslaw, Radoslaw itd.(piekne imiona no ale ciezkie do wymowy)
Wystarczy juz jak Niemcy lamia jezyk na naszym nazwisku.

Męża siostra Luiza innej nie znam:)
 
Miałam kiedyś sąsiadkę Luizę, miała mnóstwo adoratorów, ciągle jej serenady pod oknem wyśpiewywali hahah, drugą, którą znałam też nie mogła się opędzić od wielbicieli ;) Może Luizy mają "coś" w sobie :) Luiza ładne, nie spotykane teraz.
Mi ostatnio się Łucja w głowie zatrzymała a dla chłopca Adaś :)
 
Adaś też mi sie podoba. Ale Jan to po moim ukochanym Dziadku, mój Mąż też ma sentyment do tego imienia, wiec pewnie tak zostanie
 
U nas z imieniem dla chłopca to dopiero ciężki orzech do zgryzienia ;) Mamy już Kubę, Wojtka i Filipa a dziewczynka jest Oliwia :)
Teraz tak sobie myślałam o Mai, Kai lub Agnieszka a dla chłopca Dawid albo Nikodem
 
Miałam kiedyś sąsiadkę Luizę, miała mnóstwo adoratorów, ciągle jej serenady pod oknem wyśpiewywali hahah, drugą, którą znałam też nie mogła się opędzić od wielbicieli ;) Może Luizy mają "coś" w sobie :) Luiza ładne, nie spotykane teraz.
Mi ostatnio się Łucja w głowie zatrzymała a dla chłopca Adaś :)
Adaś tak ma na imię mój skarb. Teraz jak by była dziewczynka to Zosia, Karolina a jak chłopaka to Krzyś, Karol. Choć w poprzedniej ciąży imię wybrałam pod koniec zupełnie inne niż na początku

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas jeszcze sie nie zastanawialiśmy na temat imion. Ale ja osobiście dla chłopca od dłuższego czasu jestem nastawiona na Alexa, a z dziewczynką to nie wiem, ale pewnie coś szukała bym podobnego do imienia Zuzanna ( może np. Lilianna) nie wiem. Ale fajnie by było mieć dwie dziewczynki o podobnie spółgłosko brzmiących imionach. A kojarzycie jakieś fajne imie męskie na litere Z? Bo ja tylko kojarze Zygmunta hehe
 
Do góry