reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla majowych dzieciaczków:)

a ja właśnie sobie listę męskich imion przeglądam i spodobał mi się Benjamin, Benek :) No czadowe jest hahah Benio, Benek- super ;)

A tu masz na z
Zachariasz
Zbigniew
Zbysław
Zbyszek
Zbyszko
Zdzisław
Zenobiusz
Zenon
Ziemowit
Zoltan
Zygfryd
Zygmund
Zygmunt
 
reklama
a ja właśnie sobie listę męskich imion przeglądam i spodobał mi się Benjamin, Benek :) No czadowe jest hahah Benio, Benek- super ;)

A tu masz na z
Zachariasz
Zbigniew
Zbysław
Zbyszek
Zbyszko
Zdzisław
Zenobiusz
Zenon
Ziemowit
Zoltan
Zygfryd
Zygmund
Zygmunt
dzieki, ale jednak każde nie zbyt mi sie podoba, tak myślałam że z literką Z trzeba będzie dać sobie spokój.
Leon jeszcze fajne. Czyli u mnie Leon i Alex górują. A z dziewczynkami sie nie nastawiam póki co
 
Mój synek ma na imię Leon[emoji5] ja póki co nie mam jeszcze pomysłów.

ckaihqvkjlfq55ov.png
 
Leon super, ale mojemu się nie podoba, temu trudno dogodzić. Ja stawiam na Benjamina, będę uparta :)
 
Ja mam Tomka. Nie wiem, jak będzie mieć dziecko na pierwsze imię, ale na 100% dostanie na drugie imię po moim ukochanym Tacie- Kazimierz lub Kazimiera. Zasadniczo, w pierwszej ciąży syn długo nie pokazywał swej "tożsamości" , więc do 24 tygodnia był Jagodą. ;)
Z imion chłopięcych podoba mi się Lukasz, Przemek , Mateusz.
 
Nam podoba się Laura [emoji7] Sara, Sabina, Karolina. Dla chłopca nie myśleliśmy bo P jest nastawiony na dziewczynkę. Jemu podoba się Tomek, Sebastian, mnie Tymoteusz więc pewnie bedzie Piotruś junior [emoji6]

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas jeszcze sie nie zastanawialiśmy na temat imion. Ale ja osobiście dla chłopca od dłuższego czasu jestem nastawiona na Alexa, a z dziewczynką to nie wiem, ale pewnie coś szukała bym podobnego do imienia Zuzanna ( może np. Lilianna) nie wiem. Ale fajnie by było mieć dwie dziewczynki o podobnie spółgłosko brzmiących imionach. A kojarzycie jakieś fajne imie męskie na litere Z? Bo ja tylko kojarze Zygmunta hehe

Madziu masz jeszcze do wyboru Zbigniewa, Zdzisława, Zenona, Ziemowita. Niezyt to popularne imiona dla dzieci, mi osobiście kojarzą się z imionami wujków w rodzinie :-p
 
reklama
Do góry