reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla niemowlaka :)

reklama
Ta koszula z Granatovo jest super. Oprócz ceny :)
To prawda, ceny mają wysokie, ale jakość jest świetna. Ja dostałam sukienkę do porodu od męża na Święta i jest piękna, dokupiłam jeszcze taką do karmienia i jestem zachwycona. Zobaczymy, jak się sprawdzą w praktyce ;)
 
Witajcie :) jeśli spodziewacie się córeczki i nie macie jeszcze gotowej garderoby zapraszam :) mam bardzo dużo ubranek po moich córeczkach :) w załączniku tylko kilka przykładowych zdjęć :)
 

Załączniki

  • bb1.jpg
    bb1.jpg
    219,2 KB · Wyświetleń: 248
  • bb2.jpg
    bb2.jpg
    102,4 KB · Wyświetleń: 275
  • bb3.jpg
    bb3.jpg
    136,4 KB · Wyświetleń: 255
  • bb4.jpg
    bb4.jpg
    101,1 KB · Wyświetleń: 251
  • bb5.jpg
    bb5.jpg
    143,6 KB · Wyświetleń: 246
  • bb7.jpg
    bb7.jpg
    134 KB · Wyświetleń: 247
  • bb6.jpg
    bb6.jpg
    111 KB · Wyświetleń: 252
  • bb8.jpg
    bb8.jpg
    116,2 KB · Wyświetleń: 237
  • bb9.jpg
    bb9.jpg
    104,7 KB · Wyświetleń: 247
  • bb10.jpg
    bb10.jpg
    132 KB · Wyświetleń: 249
Cześć dziewczyny przychodzę z marcówek z ostrzeżeniem. Odradzam zakupy na Allegro u użytkownika "DlaDzidziusia" - od tygodnia zero kontaktu, nie odpowiada na maile, a numer podany do kontaktu nie istnieje! Wkurzona jestem na maksa, bo gość ma 99.3 pozytywnych ocen i nagle w ciągu ostatnich 7 dni (czyli już po moim zakupie) wysyp negatywów :/
 
Cześć dziewczyny przychodzę z marcówek z ostrzeżeniem. Odradzam zakupy na Allegro u użytkownika "DlaDzidziusia" - od tygodnia zero kontaktu, nie odpowiada na maile, a numer podany do kontaktu nie istnieje! Wkurzona jestem na maksa, bo gość ma 99.3 pozytywnych ocen i nagle w ciągu ostatnich 7 dni (czyli już po moim zakupie) wysyp negatywów :/

Odradzam zakupy u r_p77 to ten sam oszust co użytkownik "DlaDzidziusia" - od 2 tyg brak kontaktu, telefon nie istnieje, na maile nie odpisuje. Jestem taka wściekła, że szkoda gadać. Mam nadzieje, że interwencja Allegro zmusi go do zwrotu kasy.
 
Odradzam zakupy u r_p77 to ten sam oszust co użytkownik "DlaDzidziusia" - od 2 tyg brak kontaktu, telefon nie istnieje, na maile nie odpisuje. Jestem taka wściekła, że szkoda gadać. Mam nadzieje, że interwencja Allegro zmusi go do zwrotu kasy.
Hmm ja kupowałam U r_p77 kilka rzeczy niecały rok Chyba temu i byłam zadowolona, szkoda że Ciebie oszukał.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W Super Pharm jest teraz promocja- między innymi na Canpol (30%). Oto moje łupy. Za całość pk. 100 zł
 

Załączniki

  • FB_IMG_1486400266380.jpg
    FB_IMG_1486400266380.jpg
    84,7 KB · Wyświetleń: 235
reklama
Do góry