reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla majowych dzieciaczków:)

reklama
U nas będzie Kazik, Łukasz kibicuje Legii....Kazimierz Dejna..Powiedział, że jak on mógł sam na to nie wpaść. Całe szczęście, że Kazik mi też się podoba....A Martynka wymyśliła Król Julian....Jakoś myślimy o imieniu dla chłopaka, zafiksowaliśmy się :)
 
Ooo jeszcze ja sie nie wypowiedzialam:p jesli dziewczynka podoba mi sie Oliwia i Natalia z przewaga na Oliwie:) a jesli chlopak to Dawid.. Maz juz wybral:) Corke juz mamy Kinge i jakos tak twarde imiona nam w glowie:p
 
Ja chcialam Arkadiusza albo Adrianne, Kaje ale maz na nie. Poszlismy na kompromis;) pierwsza corka do polowy ciazy miala byc Natasza dopiero potem zmienilismy na Kinge. Zobaczymy czy tym razem typy obstoja do konca..
 
No i nas na 100% Kazik jak to będzie chłopak a jak dziewczynka to nie wiem, teraz stanęło na Wiktorii :) W sumie pasowałoby do imion dziewczyn, Patrycja, Martynka, Wiktoria, Pati, Tysia, Wiki :) Pasuje :) Pati, Tysia, Kazik, też pasuje haha
 
No i nas na 100% Kazik jak to będzie chłopak a jak dziewczynka to nie wiem, teraz stanęło na Wiktorii :) W sumie pasowałoby do imion dziewczyn, Patrycja, Martynka, Wiktoria, Pati, Tysia, Wiki :) Pasuje :) Pati, Tysia, Kazik, też pasuje haha
No Wiktoria tez fajnie.. My tez teraz nad Wiktoria sie zastanawialismy ale stanelo na Oliwii.. Corce jak powiedzielismy to musiala byc Zosia i koniec ale mysmy nie chcieli z mezem.. Zle sie nam kojary i musielismy ja przemienic hehe i sie udalo;) teraz wszystkim gada ze bedzie miala siostrzyczke Oliwie i nie da sobie powiedzieć ze moze byc braciszek.
 
reklama
U nas jest kilka propozycji dla dziewczynki ale dla chłopca mamy kłopot, bo rodzina męża obfituje w facetów, więc wiele imion "zajętych" a i nazwisko popularne, więc klops. Córka mogłaby mieć Matylda albo Ida lub Liwia. Nie wiem tylko jak mówić na małą Matyldę i jakoś mnie boli ten brak zdrobnienia:)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry