reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla majowych dzieciaczków:)

No właśnie oklepane nas w liceum razem ze mną były 4 w klasie:p

No właśnie mało teraz daje ale spotkałam na wakacjach do koleżanki na wakacje przyjechała koleżanka z Warszawy która miała roczną Kasie w sumie niespotykane teraz nawet mi powiedziła ile w Polsce nadali imin Kasia chyba 100 nie przekroczyło.

Ja swoje imię lubię nie lubię za to jak ktoś do mnie mówi Katarzyna.

Za to szczerze nie znoszę imienia Maria, Marysia sama mam tak na drugie to nie jest jakoś specjalnie brzydkie imię ale go nie znoszę podobno miałam mieć tak na pierwsze i nie wiem czy to śmiechem czy żartem coś się rodzice śmiali że tata miał kiedyś koleżankę Marysię. A męża brat córkę właśnie Marysia nazwał;P
 
Ostatnia edycja:
reklama
My mamy w domu Elene a teraz myśle nad Emilią dla dziewczynki, Zuzia też mi się podoba ale wczesniejsza ciąża miała być Zuzią.
dla chłopaka to Filip bądź Franek bardzo mi się podoba ale zobaczymy
 
Ja chyba zacznę spisywać żeby ten mój mąż potem miał z czego wybierać na razie dla dziewczynki:

Natalia
Emilia
Adrianna
Inga
Marta
Oliwia


Dla chłopca póki co to tylko
Dawid
 
A u nas nastąpiła mala zmiana w wyborze imion. Jesli dziewczynka to Kornelia. A chlopiec Krystian - mi osobiscie sie nie za bardzo podoba bo ja mialam być Krystianem ale moj maz sie zakochał w tym imieniu i koniec. :-)
 
reklama
U nas po usg genetycznym tez nastapila zmiana ciekawe ile jeszcze hihi
Moj maz wymyslil: Alan
Ale ze lekarka nie byla pewna dokladnie plci to teraz zostaje Alan i dalej Alicja :)
 
Do góry