reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla majowych dzieciaczków:)

reklama
U nas jest kilka propozycji dla dziewczynki ale dla chłopca mamy kłopot, bo rodzina męża obfituje w facetów, więc wiele imion "zajętych" a i nazwisko popularne, więc klops. Córka mogłaby mieć Matylda albo Ida lub Liwia. Nie wiem tylko jak mówić na małą Matyldę i jakoś mnie boli ten brak zdrobnienia:)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
Znajomi mają córkę Matyldę i mówią na nią Tysia :)
 
Ja chyba do końca się nie zdecyduję na żadne imię :-(
Te co mnie się podobają to nie podobają się m i na odwrót.
Chyba bracia wybiorą, ale maleństwo samo sobie wybierze.
Moi rodzice zdali się na mnie i tak jest. Nie narzekam :-)

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie to w ogóle mój nie wkurwia/ Powiedział że nie będzie rozmawiał dopóki się nie urodzi mówi że on nie potrafi nazwać jak nie zobaczy. Normalnie imbecyl toż to tylko rozmowa co się podoba bądź nie;/
 
My mielismy duzo imion dla dziewczynki, a dla chlopca nic[emoji52] jak sie potwierdzi na 100 procent ze chlopiec jest to chyba bedzie bez imienia... mi sie podoba Oskar i Oliwer ale maz nawet nie chce słyszeć...

 
Soł niewiarygodne ktoś chce nazwać córkę Kasia:) A mój mąż to Czarek:p

Kasia to imię niezwykle popularne, wręcz oklepane w latach 80-tych :D W każdym razie znam dużo "Kasiek" w swoim wieku i w pobliżu. Pomimo tego imię bardzo mi się podoba :) Teraz chyba mało kto tak nazywa dziecko :D Ale to raczej imię ostatniego wyboru, bo najbardziej lubię imiona krótkie, natomiast Katarzyna do takich nie należy. W ogóle zauważyłam, że krótkich imion żeńskich jest sporo, męskich zaś niewiele.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasia to imię niezwykle popularne, wręcz oklepane w latach 80-tych :D W każdym razie znam dużo "Kasiek" w swoim wieku i w pobliżu. Pomimo tego imię bardzo mi się podoba :) Teraz chyba mało kto tak nazywa dziecko :D Ale to raczej imię ostatniego wyboru, bo najbardziej lubię imiona krótkie, natomiast Katarzyna do takich nie należy. W ogóle zauważyłam, że krótkich imion żeńskich jest sporo, męskich zaś niewiele.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie się podoba imię Katarzyna i to bardzo. Moja babcia miała tak na imię a dziadek Mikołaj. Niestety mamy dwie Kasie w rodzinie.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry