reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla majowych dzieciaczków:)

reklama
Ja tak wczoraj myślałam i Natalia albo Emilka a dzisiaj wymyśliłam Inga albo Iga ale bardziej to pierwsze:)

Dla chłopaka brak totalny:p
 
Ja tak wczoraj myślałam i Natalia albo Emilka a dzisiaj wymyśliłam Inga albo Iga ale bardziej to pierwsze:)

Dla chłopaka brak totalny:p
Natalia tez mi sie bardzo podoba, piękne imie i w ostatnim czasie niezbyt popularne. Nie bedzie jedna z trzech w klasie :) jak bylam mlodsza moje imie nie bylo zbyt polularne, bylam jedyna Paulina w szkole, do tej pory bardzo lubię swoje imie, jestem wdzięczna rodzicom za nie :)

 
Natalia tez mi sie bardzo podoba, piękne imie i w ostatnim czasie niezbyt popularne. Nie bedzie jedna z trzech w klasie :) jak bylam mlodsza moje imie nie bylo zbyt polularne, bylam jedyna Paulina w szkole, do tej pory bardzo lubię swoje imie, jestem wdzięczna rodzicom za nie :)


Oj właśnie nie wiem czy Natalka nie robi się popularne
 
Mnie się podoba Wojtuś, ale mąż pracuje z Wojtkiem, którego wręcz nie znosi, więc odpadło w przedbiegach. Podoba mi się też Krzysztof i Maciej, ale tu też mąż kręci nosem. Sam propozycji nie ma. [emoji14] Dla dziewczynki nie mam za to żadnych pomysłów, a mężowi podoba się Zosia.


 
Mnie się podoba Wojtuś, ale mąż pracuje z Wojtkiem, którego wręcz nie znosi, więc odpadło w przedbiegach. Podoba mi się też Krzysztof i Maciej, ale tu też mąż kręci nosem. Sam propozycji nie ma. [emoji14] Dla dziewczynki nie mam za to żadnych pomysłów, a mężowi podoba się Zosia.


Mi Wojtuś też alem przyjaciółka nazwała w lipcu:p ogólnie to podobają mi się chyba większość imion kolegów męża buhahaha mało tego wszyscy nie brzydkie chłopaki
Wojtek Maciek Piotrek Tomek:D
 
reklama
Mnie się podoba Wojtuś, ale mąż pracuje z Wojtkiem, którego wręcz nie znosi, więc odpadło w przedbiegach. Podoba mi się też Krzysztof i Maciej, ale tu też mąż kręci nosem. Sam propozycji nie ma. [emoji14] Dla dziewczynki nie mam za to żadnych pomysłów, a mężowi podoba się Zosia.


Mi Wojtuś też alem przyjaciółka nazwała w lipcu:p ogólnie to podobają mi się chyba większość imion kolegów męża buhahaha mało tego wszyscy nie brzydkie chłopaki
Wojtek Maciek Piotrek Tomek:D
 
Do góry