reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

IMIONA DLA NASZYCH DZIECI!!!

anusiakanusia

Styczniowe mamy'06
Dołączył(a)
12 Maj 2005
Postów
1 705
Dziewczyny!
Jakie imiona wam sie podobaja, nad jakimi sie zastanawiacie? Podzielmy sie ze soba to moze niektorym z nas przybedzie inspiracji...
 
reklama
no dobry watek :)
my juz mamy wybrane imie dla dzewczynki Maja:)
ale z chlopakiem mamy problem na razie w licytacji jest Jakub ale nie do konca mi to lezy:) zbaczymy
rzucamy pomysly...moze cos pomorze:)))

ps a tak pocichu to mam nadzeje ze będzie dzewczynka...:)

Aniolekk

moj mowi ze Kryspin moze byc tez do licytacji:)

ps ostatni polecam zapoznanie sie z watkiem https://www.babyboom.pl/forum/index.php/topic,2472.0.html niestandardowych imion:) usmiech gwarantowany
 
A wiec u nas dla chlopca (a czuje ze tak bedzie ):) to jednoznacznie i bez zadnego Ale bedzie Oskar
a co sie tyczy dziewczynki to jeszcze jestesmy niezdecydowani i jak narazie mamy wybrane imie Oliwia chociaz nie do konca jestesmy przekonani i moze ulec zmianie :)
 
U nas nie ma problemu z imieniem dla chłopca - Piotruś. Natomiast co do dziewczynki to trochę się sprzeczamy, bo mojemu mężulkowi bardzo podoba się Daria, mnie natomiast nie. Od jakiegoś czasu choruję na Wiktorię. Na razie negocjacje co do imienia dla dziewczynki zostały przerwane po tym jak na USG wyszło, że będzie chłopiec. Mam jednak taką cichą nadzieję, ze to może była pępowina, jak u mojej znajomej, i będzie Dziewczynka. No, ale czas pokaże, byleby zdrowy dzidziuś się urodził!
 
A mój jakoś nie chce narazie na ten temat rozmawiać...
Mi się podoba: Ida Maja Oliwia Marek Łukasz
Ale co do chłopców nie mam przekonania...
 
U nas jeśli będzie dziewczynka to na 100% Martyna jeśli chodzi o chłopca to nie jesteśmy zdecydowani Bartosz lub Mateusz to typy męża ja wolałabym Jasia.
 
Aniołek- ja mam na imie Maja więc polecam ;Dchoć jako dziecko nienawidziłam swojego imienia
My wybraliśmy już dla córuni Mia. Dla chłopca mamy problem to znaczy ja mam,bo moja dość specyficzna druga połowa już wybrała.
Moje kochanie wymyśliło sobie(o zgrozo) imie Noe już słysz jak za naszym synkiem biegają dzieci i krzyczą gdzie masz swoją arke :mad:
Ale ja też czuje że to będzie kobietka. A jak nie to może polubie imię Noe,w sumie wszyscy mówią że nawet ładne.
 
A my dla dziewczynki (też marzymy o córeczce, ale wszyscy mówią, że będzie chłopak bo smakują mi teraz ostre potrawy;) wybraliśmy jakiś czas temu Nina. Tzn. ja wybrałam a moja druga połowa uznała, że jest ładne. Ale teraz się zastanawiam - może Agnieszka albo Joanna? A co do chłopca, to będą kłótnie;) Wogóle nie umiemy się dogadać:) Ja mówię: Maciuś, Adaś, Filip a Tatik na to: Bartuś, Bartosz, Bartłomiej. No i pozostaje nam wierzyć, że będzie dziewuszka:)
 
reklama
A my dla chłopca mamy imię: Ignacy, Stanisław.
Dla dziewczynki: Anielka, Lena może Kornelka.
Ciekawa jestem bardzo co się urodzi, a Wy? Chciałybyście wiedzieć, jakiej płci są Wasze fasoleczki?
 
Do góry