reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

IMIONA DLA NASZYCH DZIECI!!!

reklama
Wiecie co??!!! Muszę się pożalić... mój mąż nie chce rozmawiać ze mną o imionach dla dziecka co mnie doprowadza powoli do szału- nie wiem o co mu chodzi! Chyba nie chce sam wybrać!!!!!!!!Jeszcze wymyśli jakiegoś Franka (bez urazy)!
Wywiesiłam mu listę z imionami jakie mi się podobają ;D ma się "oswoić" i dopisać swoje.
Zdecydowałam się na:
Maja Ida Oliwia (w tej kolejności jak mi się podobają)
Sebastian Mateusz Mikołaj

Ale tak szczerze nie mogę się zdecydować na imię dla chłopca i myślę jednak, że to znak i będzie dziewczynka :) :) :)
 
Izabelka pisze:
Wiecie co??!!! Muszę się pożalić... mój mąż nie chce rozmawiać ze mną o imionach dla dziecka co mnie doprowadza powoli do szału- nie wiem o co mu chodzi! Chyba nie chce sam wybrać!!!!!!!!Jeszcze wymyśli jakiegoś Franka (bez urazy)!
Wywiesiłam mu listę z imionami jakie mi się podobają ;D ma się "oswoić" i dopisać swoje.
Zdecydowałam się na:
Maja Ida Oliwia (w tej kolejności jak mi się podobają)
Sebastian Mateusz Mikołaj

Ale tak szczerze nie mogę się zdecydować na imię dla chłopca i myślę jednak, że to znak i będzie dziewczynka :) :) :)

ba u nas tak samo:) dzewczynka wiadomo Maja i ne ma w tym zadnych watpliwosci:)
a z chlopakiem problem zadne imie mi juz sie nie podoba:)

ps a sasiadowi urodziła sie coreczka i dali naimie Hania:) tez ladne:)
 
[Zdecydowałam się na:
Maja Ida Oliwia (w tej kolejności jak mi się podobają)
Sebastian Mateusz Mikołaj

Z Twoich propozycji podoba mi się Sebastian (jak mój synuś) a dla dziewczynki Ida lub Maja :)
 
hihi chyba bedze wysep na pszczólki:)

a ja ide w cwartek moze pan doktor podejrze co sie kryje w bzusiu:) narazie skonsumowalo 3 talerza barszczu ukrainksiego i jest cisza konsumuje:)
 
ja to bardzo czekam na dziewuszkę, a imie jej będzie Anastazja, chociaz cała rodzina i większość znajomych marszczy się, ale co mi tam, od poczęcia jest Anastazją i tak do niej mówię,nie mogę dziecku po 5 miesiącach zmieniać imienia :laugh:
 
A ja chcę nazwać córeczkę Alicja Hanna, a chłopczyka Bartosz Tomasz (dwa imiona). Mi podoba się jeszcze maciuś ale mąż nie chce :( ostatnio gin kazał szykować imię dziewczynce, ale jeszcze zobaczymy... ;)
 
reklama
Do góry