reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych lipcowych szkrabów

Ja córce chciałam dać na imię Nina Ale mój mąż się nie zgadza :p ostatnio tatuowałam sobie plecy, zegar z godziną urodzenia córki plus jej imie, śmieje się, że za rok muszę wyrównać drugie dziecko Ale teraz płakałam z bólu :p
 
reklama
Ja mam ułatwienie, ponieważ znam już pleć - będzie Antosia, Wiktoria albo Zuzia
też myślałam nad Tosia,córka chciałaby Zuza ale sama ma na drugie Zuza więc odpada.
Może Adrianna...no nie mam pomysłu...
Kamejka, moja siostra to też Ania, tylko ona strasznie nie lubi jak się do niej Anka mówi, też tak masz?? Ja też nie lubię jak do mnie mówią Lilka, a takie imiona właśnie tak mogą kiedyś inni odmieniać. Druga siostra ma na imię Gosia - i też ładnie, ale Gośka już nie tak bardzo haha :)
No i teraz szukam imienia bez takiego odmieniania...
Ania odpada bo moja sis tak na na imię, może Olga..
A dla chłopca Oliwier Jan albo Igor Jan
Albo będzie bezimienne;)
 
Lila - ja też nie lubię jak mówią na mnie Anka ;) Ale widzę, że nikt nie lubi tych form - Anka, Lilka, Baśka, Gośka, Kaśka itd. Po prostu one brzmią niemiło i to chyba o to chodzi.

Błękitna_Orchidea no musisz wyrównać koniecznie, bo drugie dziecko będzie się czuło pokrzywdzone :p Trudno, jakoś musisz wytrzymać :D
 
Malinko może jeszcze urobisz męża :-D. Btw Wituś mnie się bardzo podoba i nie jest zbyt popularne :-) :)
 
reklama
Do góry