reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych lutowych maluszkow

Mój Mąż oszalał :-p Dla syna wymyślił CYRYL!!! Nie ma mowy! Bardzo kojarzy mi sie z Rosją, którą kocham miłością wielką i nieskończoną (jestem rusycystką), no ale bez przesady :-p:-p:-p:-p Jeszcze na drugie brakuje Metodego :-p:-pCyryl to na pewno nie będzie.

Podoba mi sie Leon, ale tak nazwaliśmy już kota, więc lipa :-p

Oj, trudno jest wybrać imię dla dziecka
 
reklama
U nas coraz trudniej z imionami :) Dla chłopaka to żadne mi się nie podoba. Przy pierwszej ciąży oszalałam na punkcie Michała a teraz jak Michała mam w domu to jakoś mi minęło...Laurę mamy też i póki co wciąż to imiębardzo mi się podoba:) Chciałabym imię które nie jest bardzo popularne. Adaś jest fajne ale ostatnio coraz częściej w przedszkolu się z nim spotykam..ale póki co też jest u mnie nr.1. Jeszcze Ignaś fajny ale Ignacy zbyt poważny ...Filip też ale znowu same Filipy..cieżko jest :)))) Dla dziewczynki Lidia i chyba tak już zostanie :))))) Szalałam za Zosią ale muszę zrobić rozeznanie czy często to imię występuje wśród maluchów :)
 
Oj dobrze że ciąża trwa tak długo, bo naprawdę z imieniem jest problem. Mój młodszy ma na imię Oskar i to było pierwsze imię, które nam się spodobało i tak zostało do końca. Teraz przy drugim mamy większy problem, żadne nam się nie podoba, bo albo oklepane, albo z kimś się kojarzy. Bardzo nie lubimy starodawnych imion, ale każdy ma swój gust... Mi nawet podoba się Marcel lub Otylia, ale jeszcze nie jesteśmy zdecydowani.
 
gabi84 u nas tez jest synek Oskar, teraz podoba nam się Wiktor a dla dziewczynki Wiktoria
kerna dziewczynek o imieniu Zosia jest teraz dużo, tak samo jak Zuzia
chlopców ciągle słyszę Szymek lub Hubert
mnie się też podoba Maja dla dziewczynki
a dla chłopca Mikołaj,
Oktawia i Otylia oryginalnie, nie słyszałam oprócz naszej pływaczki Otyli :)
macie rację, wybór niełatwy a pewnie się nam jeszcze zmieni :)
 
ja jednak będę szukać ja dowiem się płci dziecka bo poprzednio był problem z imieniem zwłaszcza szukanie dla chlopca i dziewczynki a tak to tylko dla jednej plci poszukamy.
 
A u mnie stanęło na KUBUSIU - to imie podoba mi się od małego :) i tak już zostanie! a dla dziewczynki nie wybieraliśmy, chyba ze mnie intuicja zwodzi i w brzuszku mam córcie, to trzeba bedzie pomysleć :p
 
My wybraliśmy już dla dziewczyny Maja a na drugie Amalia (po zmarłej teściowej), chłopaka nie mamy bo nic nam sie nie podoba a pozatym jak już pisałam, chcemy dzeiewczynke :):-D
 
reklama
Do góry