reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych lutowych maluszkow

Kerna mi się osobiście jagódka nie podoba, kwestia gustu:-) a co do imion no to powiedzmy że mamy ustalone, to się jeszcze może zmienić :-D Szukaliśmy skromnego, krótkiego imienia bo nazwisko mamy troche długie i pokręcone :-D
 
reklama
Nam imię Jagoda podoba się bardzo już od kilku lat :-)
To jedno z dwóch typowanych przez nas imion dla dziewczynki
 
laura mialam ja miec na imie:) calkiem ladne:) mi sie podoba gabriela ale mezowi nie podchodzi i powiedzial, ze absolutnie nie. znajac nas to zdecydujemy sie dopiero pod koniec albo po porodzie. ja tam nie mam cisnienia zeby zdecydowac sie na jakies imie. zobacze dzidzie to bede wiedziec:)

kerna amalian wpsaniale brzmi;)
 
Laura piekne imie:) moja corcia jest mega dumna z niego jedyne co to wśród znajomych sie tak spodobalo ze mamy pelno Laurek wokół teraz ;/
co do imion to osobiscie mam kilka pomyslow ale poki co milcze ;) Laura uparla sie ze jak bedzie dziewczynka to chce Amelke wiec sie zobaczy :)
 
Z imionami jest taki problem, że oprócz gustu, każdy ma z nimi inne skojarzenia. Mi się Otylia zawsze z otyłością kojarzyła. Oktawia z kolei ze skodą ;)
 
reklama
U nas niema zgody co do imienia. Mi wpadło Matylda, a mężowi Marysia (ale Maria juz mi sie nie podoba) a chłopiec??? ja nieamm typu a mąż mówi że Leon
Trusia na szczęście żyjesz w kraju w którym można zarejestrować dziecko jski Marysia. Nie wiem czy ogladasz czasem dziennik poranny ns bbc jest tam gosciem kobieta która ma właśnie takie imię. Pewnie z rodziców Polaków.
 
Do góry