reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych Pociech :D

reklama
imię Tośka super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! strasznie mi sie spodobało :-D ciekawe co na to mąż :sorry2:
a dla Chłopca jezcze ładne Antek :)
 
U nas jeśli będzie chłopczyk to na pewno Szymon, z męskich imion podoba mi się jeszcze Adaś. Większy problem z wyborem imienia dla dziewczynki. Cały czas myślałam że będzie Lilianka (Lila), a teraz zastanawiam się się nad Rozalką, podoba mi się jeszcze Róża i Jagoda, ale chyba nie bardzo pasują do naszego nazwiska - Sęk. Jakoś tak śmiesznie: Róża Sęk :-D Jeszcze podoba mi się Kalinka i Alicja
 
U nas dla chłopca na 100% Antek. A dla dziewczynki chyba stanie na Anielce. Chociaż jeszcze Różyczka jest brana pod uwagę :) Ale nie wiem, czy mam odwagę zafundować dziecku aż tak rzadkie imię :)
 
ale dostalam wczoraj jazde.. przegladalam neta, moj maz gral na playu obok mnie, i nagle znalazlam, albo raczej wertujac sobie strony po prostu przypomnialo mi sie imie QUENTIN. Zawsze mi sie podobalo, zawsze bedzie, ale kurcze nie bardzo chyba dac na imie chlopcu Quentin, po polsku to KWINTYN... Mezowi tez sie podoba, ale chyba bedziemy zmuszeni zrezygnowac.. szukamy dalej
 
A u mnie w zależności od płci:
2 chłopaków: Mateusz, Maciej
2 dziewczynki: Natalka, Monika
parka: Mateusz i Natalka

Podobają mi się jeszcze Klara, Sara, Szymon, Jeremiasz
Nie znam jeszcze faworytów męża :-) Może zupełnie inne i nie zaakceptuje moich
 
Chyba Florentyna mi też się podoba ale u mnie by nie przeszło :-D
Kurde chciałabym już 6-7 miesiąc to też zacznę wymyślać. Teraz za wcześnie jeszcze by mi się milion razy odwidziało :-D
 
reklama
Do góry