reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych Pociech :D

Podoba mi sie jeszcze Kasjan, Ruby i Lilly, malo tego, TZ na Ruby nie krecil nosem, ale o reszcie mu jeszcze nie mowilam;-)

mi się też podoba Ruby, ale może nie mów mężowi, że to właściwie zdrobnienie od Rubensa ;-)

Exotic tylko nie Fabian, mój M ma tak na imię i od 30 lat wszyscy się z niego śmieją :tak: a mnie bardzo często zdarza się powiedzieć do niego Pawian zamiast Fabian:-D. Po tylu latach jeszcze się nie przyzwyczaiłam. Przemyśl to jeszcze raz;-)

splułam laptopa!! :-D:-D :-D
 
reklama
Mój ojciec ma na imię Szczepan i w praktycznie każdym dokumencie, czy na każdym liście jest zamieniany na Stefana ;-)

Dzisiaj jeszcze wpadł mi do głowy Antoś i Helenka, ale Helenka mężowi się nie podoba :-(
 
Kakarolina przegielas z tym Pawianem:-D teraz mnie brzuch boli od smiechu...

Katjusza mi akurat chodzilo o zenska wersje Ruby, troche z angielska, ale nie powiem- Rubens brzmi ciekawie, tyle ze masz racje, malzowi nawet nie bede probowala mowic:tak:
 
DEZYDERIUSZ (...) ładne ale cięzko tak troszkę wypowiedzieć :-p
... a co dopiero zapamiętać np. kolegom w przedszkolu! :eek:
Dziecko miałoby przechlapane...

(...) dziewczynka będzie Berenika (wg. znaczeń to silna kobieta i tego jej życzę)
Moje ulubione imię - nazywałam tak moje lalki... :-D Ale dla mojego męża imię nie do przełknięcia.

(...) bardzo chciałam Hanię, a mąż na to ciągle że "jak ze wsi", że Hanka Mostowiak, że dzieci się będą w szkole naśmiewały...

cały ten śmiech wokół tego jak Hankę zabiły kartony... :p myślę że na Hanię nie mam szans, a to niesprawiedliwe :(

Tylko, że zanim mała Hania dorośnie, to serial odejdzie w zapomnienie... a przynajmniej ta bohaterka. :-D

Ja tam nie trzymałabym się tak tego argumentu - nie wszyscy oglądają MjM, a Hanna to nie jakieś wyszukane, tylko popularne imię.

Olga, masz jeszcze sporo czasu, żeby urobić męża. ;-)
 
U nas, jeśli będzie dziewczynka to Amelia Helena (po mojej ukochanej babci:)) badz Leila. Ja chciałam Helenka na 1 ale mój psioczył, że to takie starodawne imie.
Jeśli będzie chłopczyk to imienia nie mamy- Mój twerdzi, że bedzie dziewczynka i koniec:)
 
Slyszalyscie dziewczyny o tej nowosci INTELIGENDER czy jakos tak ze juz od 10 tygodnia na podstawie odczynu w moczu mozesz dowiedziec sie jakiej plci dziecko bedziesz miala ;) mozna zamowic przez neta ale ponoc drogie to jest :p
 
W pierwszej ciąży od początku wiedziałam, że w środku mieszka chłopiec i był natychmiast Mikołajem. I tak zostało. A teraz nie wiem. Imię chce wybrać Mikołajek i dla chłopca ma Maciej, a dziewczynki Maja. Mąż też na M więc zgodnie z ich kluczem. Maciej dla chłopca o.k. Z Mają będę pertraktować. Ja chciałam Lena, ale w klatce obok sąsiedzi mają takiego psa:-). Zobaczymy. Dla dziewczynki mi trudniej
 
reklama
Kakakarolina - hahaha, to ci się udało :-D mąż ma imię jak pawian, synek jak jamniczki ;-)

My mamy od dawna wybrane dla chłopca - Leon, po dziadku mojego M. Do tej pory jakoś mi się podobało, choć ostatnio zaczynam się trochę wahać.
Podoba mi się też Maksymilian, tym bardziej, że pasowałoby do nazwiska, też na M., ale jakoś w pamięci mam te wszystkie jamniczki Kakakaroliny :-p

Dla dziewczynki nie mamy wybranego, mi podobają się takie, które ostatnio są bardzo popularne - Amelia, Julia, Lena, ale sama mam bardzo popularne imię więc wolałabym jakieś takie rzadziej wybierane. Podoba mi się też Kornelia, choć mojemu M. już mniej. On ostatnio zaproponował Iga i w sumie nawet mi się podoba.
 
Do góry