reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych Pociech :D

Ja pewnie nazwę bardziej pospolicie. Z dziewczęcych imion podobają mi się Aleksandra, Martyna, Zosia, Paulina. Dla chłopczyka Marcin, Mateusz albo Sebastian.
 
reklama
Baśka! Świetne imię, strasznie mi się podoba, skłonna byłam je również rozpatrywać, ale głuchy pomruk i mina męża mnie ostudziły szybciutko;-)...

Swoją drogą to dziwne, że rozważania nad imiona wyprzedziły i nasz ślub i starania...:-pWybraliśmy je wtenczas i się jak rzep psiego ogona uczepiliśmy:cool2:
 
ewa86 - mój sąsiad ma na imię Szczepan, sympatyczny i przystojny ;) i dlatego bardzo dobrze mi się kojarzy :))

cornelka - Leon bardzo fajne :)) dla dziewczynki wszystkie, które wymieniłaś.


Ja pewnie nazwę bardziej pospolicie. Z dziewczęcych imion podobają mi się Aleksandra, Martyna, Zosia, Paulina. Dla chłopczyka Marcin, Mateusz albo Sebastian.
U nas również będzie raczej jakieś pospolite, takie zwyczajne, ale u mnie ciężko dopasować mój gust do gustu męża :rofl2:. Jeszcze konkretnych rozmów nie było, bo jeszcze dużo czasu.
W pierwszej ciąży miałam wybrane Wiktor i Paulina/Julia, był chłopak wiec jest Wiktorek. Z Paulinką mnie ubiegła sąsiadka ;P więc już odpadła, a Julia teraz bardzo popularne.
Druga ciąża, miał być chłopak, więc ja bardzo chciałam Filipa, mąż oczywiście na NIE, a takie wspólnie zaakceptowane to jeszcze było Maciej i Piotr. Niespodziewanie urodziła się córeczka i tu był wielki problem bo nie przygotowaliśmy się, ostatecznie została Aleksandra.

Obecnie moi faworyci to
dla chłopca: dalej Filip, Karol, Piotr
dla dziewczynki: Alicja, Zuzia, Marta
 
My dla dziewczynki mamy wybrane imie juz od dawna. Wybralismy je kilka miesiecy po naszym poznaniu sie :-) i do tej pory nam sie nie zmienilo. Bedzie Tosia czyli Antonina. Tak bardzo oboje chcemy corke ze dla chlopca nie mamy pomyslu. Maz najpierw wymyslil Juliusza, ale ja nie do konca jestem przekonana. Ostatnio przewijal sie tez Mikolaj lub Adas. No z chlopcem mozemy miec problem.
 
U nas z imieniem dla chłopca jest problem. Pomysłu nie mamy w ogóle ;-)
Dla dziewczynki jak na razie na pierwszym miejscu jest Natalia i może tak zostanie :tak: W pierwszej ciąży nie mogliśmy wybrac imienia dla dziewczynki i się okazałol, że problem z głowy, bo będzie chłopak to może i tym razem się tak stanie hehehe :-D

Synka nazwaliśmy Radosław i uważam, że to piękne imię. Dlatego teraz mamy problem, bo nie potrafimy znaleźć równie fajnego imienia :sorry:

Co do testu na płeć to ja na pewno nie będę go kupować. Widziałam zdjęcia zrobionego testu i niestety kolor wychodzi taki jakby pomiędzy a więc i tak trochę zgadywanka. A w pierwszej ciąży miałam taki sam termin jak teraz i o płci dowiedzieliśmy się dokładnie 2 marca, więc może jakoś wytrzymam hihihi :-D
 
reklama
Moje wszystkie faworyty są zajęte przez znajomych :/
Dla chłopca podoba mi się Gabryś, Jaś (brat zawsze chciał Jasia, więc Mu nie odbiorę imienia :) ), dla dziewczynki mam więcej pomysłów tj. Maja, Lena, Kaja, Hania, Zosia... chociaż w głębi czuje, że będzie FACET :)
 
Do góry