reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych Pociech :D

mi się też Radosław podoba - takie słowiańskie i do tego takie radosne ;-) ale sporo mamy wśród nas Radków i mąż kręci nosem..
 
reklama
oj dziewczyny: Radosław wchodzi w rachube ale tak ma na imię mój siostrzeniec, zobaczymy a tak to jeszcze Roman i Rysiu ale to imiona kompletnie mnie odrzucają:no:

Amelia kojarzy mi się z garnkami emaliowanymi:-p a Agata to siostra mojego męża!! nie cierpie jej.

no mamy jeszcze czas na imię, mam nadzieje ze dojdziemy do jakiegos porozumienia!!

moi znajomi mają syna któremu nadali imię: SOKRATES TADEUSZ:rofl2::rofl2:
 
a ja mam imiona wybrane , syn już wybrał dl rodzeństwa
chłopczyk będzie Kacperek a dziewczynka Oliwia.
dla dziewczynki wolałabym inne, zobaczymy czy uda mi się go nakłonić w razie czego do zmiany zdania :-D:-D
 
Kacperek bardzo fajne imię:-)
Helenka boskie!!! Uwielbiam :-D Mam ciocię Helenkę, fantastyczna babka, już 94 letnia:szok:

My mamy wybrane już od dawna, o dziwo byliśmy zupełnie zgodni:eek: Dla chłopca Mateusz, dla dziewczynki Marysia :-)

Pojawiły się też w rozważaniach alternatywnych Tymoteusz, Maciej, Natalia, Zofia...Mężowi bardzo podoba się Jagoda, ale oświadczyłam z marszu, że mowy niema ;-)Nie przepadam za owocowo-kwiatowymi imionami jakoś.
 
Na literke R jest jeszcze imie Rafał też ładne, a na A Anastazja:) :-)
My też z męzem mamy już imiona wybrane:)
Karolinka i Filipek:) zobaczymy czy jednak te zostaną:)
 
ja w poprzedniej ciazy chcialam nazwac chlopca Olaf lub Olgierd, ale jakos teraz mi przeszlo.. choc imiona dalej mi sie podobaja :)
a urodzila nam sie dziewczynka i przez 5dni nie miala imienia
a teraz to nie wiem co to bedzie, jakos nie chce wybierac na razie tak na sto procent, ale moze cos mi gdzies tak sie spodoba ze zostanie :)
 
oj u nas cięzko ogólnie , mąz kręci nosem ciągle :sorry: tzn z córeczką raczej dojdziemy do porozumienia ale z synkiem bedzie ciężko !!!!! myslimy nad Lenką i Zuzą, ja chciałam Amelkę ale słyszałam ze Amelia to jakaś nazwa choroby czy coś takiego wiec chyba odejdę od tego imienia,no a dla chłopca naprawde nie mamy, mąż chce Franek Ja sama nie wiem :sorry: z synkiem tez mieliśmy problemy ale chyba jakoś 2 miesiące przed porodem był juz JAŚ i tak zostało :) wiec moze i teraz tak bedzie, ze pod koniec na coś sie zdecydujemy (jesli bedziemy znać płec)
 
reklama
kochana nie wątpie ze to fajne chłopaki :-p ale mnie np podoba sie Dominik a mąż jak usłyszy jakąś moja propozyję to twierdzi ze dziecka tak nie skara :angry: no i bądż tu człowieku mądry i pisz wiersze
 
Do góry