reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech ;-)

Oczywiscie, ze masz prawo wyrazac swije zdanie, ale moze w bardziej kulturalny sposob, z odrobiną taktu?
Piszac o tym, ze cytuję "rzygac ci sie chce, jak slyszysz imie Antek", jednak obrazasz mamy, ktore chca tak nazwac swoje dziecko, nie sądzisz?

Widze, ze nalezysz do listopadowek, to moze tam wyrazaj swoje opinie, co? :) Milego dnia.


Dokladnie, zgadzam sie mi tez sie to imie podoba ale siostra urodzila pierwsza chlopca i jemu tak dali na imie :) a kiedy maz wynalazl imie Milena bo mi sie nie podobalo Lena to za chwile ciagle slyszalam to imie a wczesniej nawet nie wiedzialam ze takie jest :) Kazdy rodzic sam wybiera imie jedni daja tak bo jest moda inni szukaja innych jeszcze innym od lat sie podoba jedno i nie zmienia zdania bo sie moda na nie zrobila. My chcemy aby imie bylo krotkie i pasowalo do nazwiska :)
 
reklama
Hah nie wiem ale mam w rodzinie meza taki przypadek ze syna zarejestrowal tata i dal mu swoje imie a mialo byc inne xD
Przeżył? [emoji2]

U mnie jest historia rodzinna, że pradziadek rejestrując moją babcię zapomniał jak ma namikie starsza córka i dał jej tak samo. Jako wytłumaczenie powiedział ,,brzmiało jakoś znajomo ale podobało mi się i już". [emoji15] [emoji2] Faceci.

Ja nie mam ślubu z moim M. wiec chyba on sam nie może zarejestrować dziecka. Mój były mąż sam rejestrował mojego syna. I też mu się imiona pomyliły... Drugie na szczęście.
 
Przeżył? [emoji2]

U mnie jest historia rodzinna, że pradziadek rejestrując moją babcię zapomniał jak ma namikie starsza córka i dał jej tak samo. Jako wytłumaczenie powiedział ,,brzmiało jakoś znajomo ale podobało mi się i już". [emoji15] [emoji2] Faceci.

Ja nie mam ślubu z moim M. wiec chyba on sam nie może zarejestrować dziecka. Mój były mąż sam rejestrował mojego syna. I też mu się imiona pomyliły... Drugie na szczęście.
No jak nie po slubie to nie moze ale nie wiem czy nie mozna jakiegos dokumentu zlozyc zeby mogl ;-)

Kurdee jak mozna pomylic.imiona?:d
 
Ja dla dziewczynki mam duzo imion, ktore mi sie podobaja: Emma, Zofia, Lena, Lea, Helena...
A dla chlopca klops - na razie na tapecie jest tylko Janek [emoji6]
 
W poprzedniej ciąży cały czas miałam nadzieję że będzie dziewczynka i chciałam dla niej aby była Wiktoria, mój nawet nie wymyślał nic innego bo ja chciałam Wiki i myślał że nie wygra.
Teraz czuję że będzie chłopiec ale nie wiem jakie imię, narazie myślę, podobało mi się imię Paweł i Bartosz ale co do drugiego to mam złe wspomnienia haha [emoji13] może Nikodem... jeszcze muszę pomyśleć bo pustka w głowie.

Jakby była córką to tym bardziej nie wiem. Jeszcze czas jest więc będziemy z moim myśleć [emoji4]
 
reklama
Do góry