reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech ;-)

U Nas też będzie ciężko z wyborem. Co mnie się podoba to mojemu partnerowi nie i na odwrót.
U mnie dziewczynka Wiktoria, chłopiec Wojtuś.
U mojego partnera dziewczynka Zuzanna, a na chłopca nie ma pomysłu.
 
reklama
O a my to chyba wezmiemy angielskie... Tu żyjemy I tu się osiedlamy więc fasolce tak będzie łatwiej, wystarczy że na nazwisku sobie anglicy język łamią :) więc może Lilly.... dla dziewczynki.dla chlopaka nie mamy jescze w ogole pomyslu.
 
U Mnie będzie Andrzejek , po tatusiu mojego męża, ktory zmarł bardzo tragicznie a byl cudownym człowiekiem w skrócie Adek , a córcia Wanda , Wandzia, Wandusia. Po mojej ukochanej cioci, ktora byla dla mnie moją drugą pierwsza mamusia. Zmarła niestety na nowotwór rok temu [emoji22] byla najcudowniejsza i najpiękniejsza kobieta na świecie
 
To forum i daje prawo wyrażania własnego zdania i ja je wyraziłam .
U mnie jest ogrom Antkow i poprostu jak słyszę Antoś to rzygać mi się chce ...
Na jednym osiedlu z 20 ..U kuzynki i koleżanek albo Antosia albo Antoś no sorry ale przyjadlo mi się i wyraziłam swoją opinię.
Ktoś rzucił taka mode i kazde dziecko tak samo się zwie.. no jest to przytlaczajace .
Przyjaciółka w przedszkolu pracuje i 6 Antkow na jedną klasę 30 osobowa...rozumiecie ?
Tu nie chodzi o obrażanie ani krytykowanie a o ta fale ...
Wyrazić swoje zdanie można- ale kulturalnie... Teksty typu" rzygac mi sie chce" proponujemy zachowac dla siebie.
 
Ja wiem tylko tyle że imię będzie na literę M... jeśli dziewczynka to Milena a chłopiec to nie wiem :(. Wniosek : musi być dziewczynka :p!
 
U nas od poprzedniej ciąży dla dziewczyny Agatka, a dla chłopca prawdopodobnie Krzyś.

Dziwicie się, że facet zapomniał imienia dziecka. Ja nie Mój najstarszy brat, wybierał się rejestrować pierwsza córkę, miała być Weronika. Wychodząc z domu moja siostra krzyknęła za nim "Zuzia jest super!" I dal jej Zuzanna Weronika. Myślałam, że bratowa Go zabije Ale wszyscy łącznie z nią powiedzieli, że fajnie. Druga córka miała być Martyna. Wyszedł z mieszkania i zapomniał... Doszedł do urzędu i myśli Ma..... Ma.... długie...Magdalena! Tu już mu tak na sucho nie uszlo, ale zostało to imię. Nie wiem jak On tego dokonał 2x ale imienia syna nie zapomniał
 
reklama
Mamy prawie 6-letniego Franka i prawie 3-letniego Julka (Julian).
Mąż się nie chciał zgodzić na Julka ale rodzina Go przekonala, po tym jak zmieniliśmy na Stasia. Mieli swoje powody, głupie moim zdaniem ale bardzo dla mnie pomocne w tamtym czasie. Julek przez prawie pół roku i tak był nazywany Józiem
 
Do góry