reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dzieciaczków czerwcowych 2013

reklama
Termin na 17 czerwca. Jeśli urodzi się rano - Łucja oznacza "urodzona o świcie" ;) Kwestia, kiedy się maleństwo pojawi. Jutro się dowiem czy panienka czy chłopak ;)
 
Ja tam gustuję w imionach tradycyjnych. Mam juz Zosię i Marysię, a teraz czeakamy na Jasia lub Helenkę:tak:
ja też :-) dla chłopca też myślałam o Jasiu, tylko cały czas miałam jakies wrażenie ze innym sie to imię niezbyt podoba.. ale co tam najwazniejsze ze mi i męzowi, fajnie ze ktos podziela moje zdanie:-)
zosia, marysia śliczne !!! helenka ! też mi sie podoba, bardzo podobne mamy gusta !
 
Dmuchawiec , Jeny no to ja następna jestem:-). Też czekamy na Jasia :-) chyba , ze do czerwca coś nas bardziej zauroczy.
fajnie:-) ja tez mam takie podejście ale juz tyle tych imion przerobiłam ze chyba zostanie na Jasiu:-) jeśli to chłopiec oczywiście i tak tradycja tradycją ale jak jakos w 12tyg mi lekarz powiedział ze to dziewczynka to od razu na usg podpisałam Lenka jak Ty natis i powiesiłam na lodówce:-) po tyg Lenka juz zaczeła lekko przypominać Jasia wiec czekam do połówkowych:-)
kingusiu moja przyjaciołka ma Laurę- śliczna, wesoła dziewczynka, imię przepiękne !
 
reklama
sara- Franuś to typ mojej mamy !!! cały czas mi mówi ze moze jednak franek a nie janek :-) sąsiadka ma bliżniaki, dwóch chłopców własnie franka i janka :-)
 
Do góry