reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona [emoji173][emoji173]

Hej. Dziewczyny ja z mężem jestem zakochana w imieniu Mia ale babcie nie mogą tego przetrawić;-( powiedzcie szczerze czy to bardzo dziwaczne imię?
Jeśli nie Mia to Łucja i Adrianna mi się też podoba
Mi się bardzo podoba. Mia i Emma. Jeśli Wam się podoba, to nie patrzcie na babcie, babcie się przyzwyczaja, a wybór imienia należy do Was :)
 
reklama
Hej. Dziewczyny ja z mężem jestem zakochana w imieniu Mia ale babcie nie mogą tego przetrawić;-( powiedzcie szczerze czy to bardzo dziwaczne imię?
Jeśli nie Mia to Łucja i Adrianna mi się też podoba
My mamy w dalszej rodzinie dziewczynke o imieniu Mia. Piekne imie, babcia bym sie nie przejmowala. Jak tesciowej mowilismy, ze u nas Leon albo Gaja to tez skomentowala czy nie ma normalnych imion [emoji14] Jej zdanie mam w czterech literach [emoji14]
 
Hej jakie zdrobnienia do Marceliny? Marcyś Cysia co jeszcze?
Moja koleżanka używa Ina.
Mi przez kilka miesięcy chodziła po głowie Marcelina w poprzedniej ciąży, ale jakoś nikt inny nie pałał entuzjazmem. W ogóle same imiona z "L" mi się widziały. W końcu dostała imię z kalendarza, bo się skubana strasznie pchała na świat i urodziła w patronki położnych i dobrych porodów.
 
Moja koleżanka używa Ina.
Mi przez kilka miesięcy chodziła po głowie Marcelina w poprzedniej ciąży, ale jakoś nikt inny nie pałał entuzjazmem. W ogóle same imiona z "L" mi się widziały. W końcu dostała imię z kalendarza, bo się skubana strasznie pchała na świat i urodziła w patronki położnych i dobrych porodów.
I jakie to imie?
 
reklama
Do góry