reklama

Imiona, imiona...

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2014' rozpoczęty przez nana7ma, 30 Sierpień 2013.

1. nana7ma

nana7ma Fanka BB :)

Watek z imionami powinien się nam przydać, dziewczyny!
    U nas na razie dla dziewczynki Zoja, a dla chłopca Tymon. Ładnie komponują się z nazwiskiem mojego D. (nazwisko jest ukraińskie), no i są krótkie.
    A Wy? Macie już wybrane imiona, wahacie się jeszcze?

2. aNilewe_

aNilewe_ Fanka BB :)

Jeśli bedzie dziewczynka to marzymy o imieniu Maja
    Chlopiec chyba dostanie drugie imie meza Sebastian.

Chcemy zeby nasze dzieci mialy imiona polskie ale zeby latwo bylo im pozniej w irlandzkich szkolach wiec oba jest bardzo latwo wymowic po angielsku :)
    To sa pierwsze typy, mysle ze znajde ksiazke z imionami i bede studiowac, albo ktora z was podrzuci fajny pomysl :)

3. reklama
  4. Gniesiak

Gniesiak Zaciekawiona BB

Ja daję już typowo "po angielsku" bo nie mam zamiaru wracac do Polski. Mój pierwszy syn to Victor. Jesli bedzie teraz kolejny synek to Lucas (Łukasz), córeczka Megan :)

5. nana7ma

nana7ma Fanka BB :)

Piękne imiona, dziewczyny!!
    Imiona są ważne... Nie chciałabym, żeby z mojego dziecka się śmiano w szkole lub żeby miało do mnie pretensje kiedyś!

6. ewelinka2106

ewelinka2106 Fanka BB :)

Mi sie bardzo podobają: Marcel i Laura :-)
    Ale wiadomo ze zanim urodze moje gusta mogą sie zmienic :tak:

7. szkola13

szkola13 Fanka BB :)

Nam podobają sie imiona: Zofia, Hania, Hubert:) Ale pewnie jeszcze sie zmieni;)

8. aNilewe_

aNilewe_ Fanka BB :)

kilka lat temu jak moj maz byl w pl sam na urlopie to przywiozl mi w niespodzianke wielkiego miska (celnicy nie chcieli goz nim puscic) i nazwalismy go Hubert :))) takze ladne imie.

my raczej tez juz do pl nie wracamy bo kupilismy tu w irl dom, damy takie imiona zeby bylo latwo powiedziec polakom i irlandczykom.

ale dziewczyny to jeszcze 8 miesiecy, pewnie z 10 razy zmienimy zdanie

9. applecrumble

applecrumble Fanka BB :)

U nas dla synka na tapecie był Mikołaj, ale nie wiem czy nam się nie zmieni teraz:-pkiedyś mi się podobało imię Aleksander (Alex), ale nie cierpię zdrobnienia Olek... kojarzy mi się z naszym byłym prezydentem :-pzresztą brat mojego męża skradł nam to imię kilka lat temu, więc problem z głowy.

Z dziewczęcych podobało mi się bardzo imię Zosia, ale też już skradzione w rodzinie męża. Co prawda rodzina dalsza, ale nazwisko identyczne, więc odpada.

Trzeba będzie zagłębić się w temat hehe:-)

10. reklama
  11. aesthete

aesthete Fanka BB :)

mam wujka Aleksandra i wszyscy zdrabniają jego imię mówiąc Alek :-)

my dla chłopca chcemy Tymoteusz, a dla dziewczynki to ciężko wybrać, bo albo źle mi się kojarzą imiona, albo nie podobają :-p albo oklepane :-p

12. sagaa31

sagaa31 Fanka BB :)

ja mam Wiktora;-)Gniesiak:D
    do 2 syna Borys bardzo mi sie podoba do coreczki Ksenia, Nina - niestety Maz nie bardzo;/

Poleć forum