reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona lipcowych dzidziusiów

Dlatego im się pewnie ten Filip podoba, jak dużo fajnych Filipów dookoła. Dzieci lubią popularne imiona. Mój M na zajęciach sportowych dla przedszkolaków miał 5 Julek i podobno zachowywały się jak jeden organizm:)

martyska - Oliwia równie popularna jak Maja. Zobacz sobie tu na liście ile super imion dla dziewczynki jest, coś na pewno wybierzecie:) Popularne imiona nadawane w Warszawie - imię dla chłopca i dla dziewczynki
 
reklama
a my doszliśmy do imienia dla dziewczynki - Alicja
mojemu M. długo sie już podobało a Mati ma taką fajną Alicje w p-lu :-)
za to do chłopca - nie wiem podoba nam się Benjamin ale do nazwiska nie pasuje:baffled:
 
kati polecam benjamina, to nasz wybor na 100 procent dla synka, jest duzo zdrobnien a i u nas z nazwiskiem sie nie gryzie wiec na brzuszek juz w tej chwili mowimy Benus, Benek ;)
 
A ja Wam powiem, ze niby wiemy, ze chlopiec, niby imie wybrane (Maksymilian) a nadal mowimy maluszek, malenstwo, dziecko, dzidzius, bobas, nawet synek a jakos tak po imieniu nie umiem...
 
Ewcia z tej samej stroki przy wyborze imienia dla Oliwii korzystaliśmy ale do wypisania a nie co jakie ma miejsce ;) Ja bym dała Angelika ale wiecie jedna w domu chyba nam wystarczy po za tym mąż by chyba się zapłakał ;)
 
Angi - ale mi też chodziło o listę pomocną przy szukaniu imienia, a niekoniecznie o popularność. Martyska napisała, że nie wie, czy chce Maję, bo popularna i myśli o Oliwii, ale mężowi się nie podoba, a nie ma pomysłu na alternatywę:) Dobra, długa lista imion to świetna pomoc, a jak ktoś jeszcze chce popularne lub nie to sobie może przy okazji sprawdzić, choć to i tak tylko dla Wawy.
 
Dlatego im się pewnie ten Filip podoba, jak dużo fajnych Filipów dookoła. Dzieci lubią popularne imiona. Mój M na zajęciach sportowych dla przedszkolaków miał 5 Julek i podobno zachowywały się jak jeden organizm:)

martyska - Oliwia równie popularna jak Maja. Zobacz sobie tu na liście ile super imion dla dziewczynki jest, coś na pewno wybierzecie:) Popularne imiona nadawane w Warszawie - imię dla chłopca i dla dziewczynki

co zestawienie, to inne dane, ja z kolei czytałam, że najpopularniejsze w 2014 było Lena dla dziewczynki.
 
reklama
Do góry