reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona marcowych dzieci 2017

Ojej to moja teściowa uważa, że jest jedno jedyne słuszne imię męskie. Swojego syna nazwała tak samo, jak jej brat się nazywa i uważa, że nasz syn też się tak powinien nazywać. A ja nie wyobrażam sobie dwóch takich samych imion w domu. Wiem, że niektórzy tak robią, np. moja babcia swoją córkę nazwała tak samo, ale to zupełnie nie dla mnie.
 
reklama
No u nas ma byc 2xPiotr jesli chlopak bd. Juniorek w koncu ma byc

f2w3d5qp1p1etazu.png
 
Mojej mamie się chyba bardzo nie spodobało imię, aż w szoku byłam ;) , ale wcześniej mówiłam jej jakie typy biorę pod uwagę. Życie ;) grunt, że nam się podoba
 
reklama
Do góry