reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych dzieci?? Propozycje i ostateczne imionka:)

reklama
A u mnie corcia na 100% Nadia
A synus narazie nie ma imienia wiec wszyscy mowia ze bedzie Gienio jak nic nie wybierzemy no ale dojdz tu do porozumienia przy moim K. Nic mu sie nie podoba...:wściekła/y: Jak dojdziemy do kompromisu to napewno napisze
A wstepne opcje to Olwier, Milan, Fabian, Santino/ Santi, Alan
 
U nas synek ma na 100% być Grzesiem
Córcia - nie wiemy. Bo te imiona, ktore mi się podobają, to mój Ł mówi, ze brzydkie... I nie wiem. ... Moje typy: Nina, Olga, Hanna, Antonina, Amelia i Eliza.
 
u nas jeśli bedzie dziewczynka to Małgosia a chłopczyk Sebastian a może Seweryn ???
 
ja bym chciala bardzo malutka Danusie:tak:ale mojemu M sie nie podoba i nie mozemy dojsc do porozumienia jak na dzis...mamy razem poszperac w internecie i poszukac jakiegos holenderskiego imienia:sorry:a tak jak sobie dyskutowalismy to dla dziewczynki ;lisette,ria(rija),viktoria,sofii,miriam,inge,olga...
dla chlopczyka;nic mi nie przychodzi do glowy...jedynie co eryk...
ale nad imieniem bede jeszcze troche walczyc i sie zastanawiac:-)
 
dla chlopczyka;nic mi nie przychodzi do glowy...jedynie co eryk...
ale nad imieniem bede jeszcze troche walczyc i sie zastanawiac:-)

Moj synek mial byc Erykiem, ale wszscy, lacznie z moim M byli przeciw. Moj M byl przeciw na wszystko co zaproponowalam, wiec wymyslilam, ze dla chlopca on wybiera, dla coreczki ja. Powiedzial:pawelek albo Macis. Zadne mi sie nie podobalo, ale przystalam na Macieja(Pawla juz mamy w rodzinie)-swoja droga duzo mnie to kosztowalo. Dla coreczki mialo byc Amelia lub Nadia, ale teraz w pracy poznalam coreczke kolezanki -Amelke i imie mi zbrzydlo. Wolala na nia Mela.

Teraz bedzie Maja(choc juz 2 kolezanki maja coreczki o tym imieniu), albo Michas(tez mi sie za bardzo nie podoba, ale jak urodzilam synka w szptalu i pytali o imie, to odp Michas, wiec chyba jest nam pisane;-)). Pytam sie mojego M czy mu sie podoba, a on mowi, ze pozniej bedzie sie przyzwyczajal. Ale juz nie dyskutuje nad imieniem. Na Nadia i Eryk sie nie zgodzi:-(
 
maja-tez mi sie strasznie podoba,ale zauwazylam ze juz jest duzo dziewczynek z tym imieniem..tak samo jak byla moda na julie-i teraz tam gdzie mieszkam to wszystkie julki..maje...i patryki:)))))
a za to moja przyjaciolka namawiala mnie na chantal...ale nie podoba mi sie to imie...jakies takie ble...
 
reklama
Z tymi imionami to niezly problem. Wiadomo, ni che sie aby wszystkie dzieci w kolo mialy taie samo imie, ale tego sie nie przewidzi. Jak nazywalismy synka Macius, to myslalam, ze nie jest takie popularne, a teraz w kolo widze duzo Maciusio starszych o rok, 2, 3 i mlodszych o rok, 2, prawie 3...
 
Do góry