reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych dzieci?? Propozycje i ostateczne imionka:)

reklama
Znam Malwinę, która jest świetnym sportowcem i bardzo wspaniałą koleżanką. I to jedyne imię, które podoba sie i mnie i mojemu Ł. Chciałam Olga, ale Ol mamy w rodzinie już teraz 4 a ta byłaby 5. O ile to dziewczynka ;-)Bo chłopaczek będzie po dziadkach: Grzegorz Jerzy.
 
Znam Malwinę, która jest świetnym sportowcem i bardzo wspaniałą koleżanką. I to jedyne imię, które podoba sie i mnie i mojemu Ł. Chciałam Olga, ale Ol mamy w rodzinie już teraz 4 a ta byłaby 5. O ile to dziewczynka ;-)Bo chłopaczek będzie po dziadkach: Grzegorz Jerzy.

No właśnie Oleniek jest teraz od cholery !!!

Malwina to chyba takie delikatne i ładnie brzmiące imię.

A co sądzisz o IWO ? (dla chłopaka)
 
Malwina bardzo ladne imie i nie ma ich tak duzo:-)

Ja dla corki Nadia
dla synka moze Gabrys ale to jeszcze sie okaze:-)
 
No właśnie Oleniek jest teraz od cholery !!!

Malwina to chyba takie delikatne i ładnie brzmiące imię.

A co sądzisz o IWO ? (dla chłopaka)

Bardzo oryginalne imię. Podoba mi się. Ja zawsze biorę pod uwagę zdrobnienia i skojarzenia. Zawsze przypominają mi się czasy przedszkolne, kiedy wolali: "Kajtek bez majtek". Dlatego nie każde imię które mi się podoba braliśmy pod uwagę. Niektóre imiona są ładne w pełnym brzmieniu. A jak wołać zdrobniale?

Bura pomysł pierwsza klasa ;-)
 
No właśnie Oleniek jest teraz od cholery !!!

Malwina to chyba takie delikatne i ładnie brzmiące imię.

A co sądzisz o IWO ? (dla chłopaka)
imie Ola stalo sie zbyt popularne a imie Malwina jak dotad dla mnie nie znane ;-) a ten Iwo to jest polskie imie czy to jakos zdrobniale od jakiegos imienia jest? :nerd:
 
reklama
Czy Wam tez rodzina mówi ze nie można dawać imiona takiego samego jak juz ktos ma w rodzinie, bo niby szczescie sie mu zabiera??:baffled: Denerwuje mnie to bo rodzine mamy sporą wiec i imion wolnych mało zostało:eek: Ja w to nie wierze, problem w tym ze sie rodzina oburza jak powiem ze chce dac na imie tak jak juz ma jakis kuzyn-ciotki-stryjecznego-wujka:tak::-D:wściekła/y:

Nasze wstępne pomysły to:
dziewczynka - Lilianka
chłopczyk - Florian
 
Do góry